פורסקאוט רוכשת את SecurityMatters

יום ג', 13 בנובמבר 2018

 

 

  • הרכישה תאיץ את המומנטום של פורסקאוט בכך שתהפוך את הפלטפורמה של פורסקאוט למספקת נראות (visibility) ושליטה  agentless באופן מקיף שמתאים לכל הרשת המורחבת

סאן חוזה, קליפורניה - פורסקאוט טכנולוגיות (ForeScout Technologies, Inc.)  (NASDAQ:FSCT), חברה לאבטחת IoT, הכריזה על רכישת SecurityMatters, הפעילה בהגנה על רשתות טכנולוגיה תפעולית (OT), בעסקת מזומנים בהיקף של כ- 113 מיליון דולר, בכפוף להתאמות שונות. 

לדברי החברה, הרכישה תחזק את עמדת של פורסקאוט בתחום השליטה והויזביליות לרוחב הארגון, ללא צורך בהתקנת תוכנה (agent) - בזכות יכולות מורחבות ומאפיינים מתקדמים להגנת OTוסביבות תעשייתיות. 

פורסקאוט היא חברת אבטחת מידע שהוקמה בשנת 2000 על ידי שישה מייסדים , ביניהם היו"ר חזי ישורון, דורון שקמוני ודרור ועודד קומאי. פורסקאוט הונפקה בנאסד"ק באוקטובר לפני שנה והיא אחת מבין 3 חברות האבטחה הציבוריות הישראליות היחידות. שווי השוק שלה עומד על כ-1.2 מיליארד דולר וסך ההכנסות ב-2017 עמד על 220 מיליון דולר. היא מעסיקה 1000 איש, והסניפים הגדולים שלה הינם בסן חוזה ובתל אביב, עם כ-250 עובדים במרכז המחקר והפיתוח שפועל כאן. הפוקוס שלה הוא אבטחת IoT בארגונים ולמעשה גילוי וניטור של כל המכשירים ברשת, מה שמשפר ומחזק את הגנת נקודות קצה ויכולת הריסון של איומים לרוחב הרשת הארגונית.