סל הכרזות המוצרים של אפל

יום ו', 17 באפריל 2020

 

דיווח חדש חושף כי אנחנו צפויים בנוסף ל-4 דגמים חדשים של אייפון 12, לשידרוג כמעט כל שאר המכשירים שמייצרת אפל – החל מהמקבוק פרו ועד הרמקול החכם שלה

תראו מי חוזר | האייפון 5 מ-2012

דיווח חדש של בלומברג מתאר את מפת הדרכים של אפל למכשירים שהיא צפויה להשיק ב-2020 – שכוללים בין היתר את 4 מכשירי האייפון – מתוכם 2 מוזלים, מקבוק פרו חדש וסטרימר אפל tv. כל האייפונים החדשים צפויים לתמוך ברשתות 5G.

לא רק אייפונים

על פי מפת המוצרים של אפל, צפויה החברה להכריז עוד השנה על רמקול HomePod חדש שצפוי להיות קטן יותר במחצית ומוזל יותר. בכך תיישר קו אפל עם סדרות הרמקולים החכמים של גוגל ואמזון – שכוללות רמקולים במגוון רמות מחירים.

חוץ מזה, למעט המקבוק אייר, שזכה לאחרונה למתיחת פנים, אנחנו צפויים לקבל השנה עדכונים לכמעט כל המוצרים של החברה: החל מהמקבוק פרו, דרך ה-iMac, סטרימר האפל tv ואפילו אייפד מוזל. עם זאת, הדיווח לא כולל פרטים נוספים, כך שנצטרך להתאזר בסבלנות.

ההכרזות, כמו כל שנה, צפויות להתקיים בספטמבר, אולם עם מגפת הקורונה המשתוללת ברחי בעולם – דבר אינו בטוח. עם זאת, על פי דיווחים שונים, באפל לא צופים שמגפת הקורונה תשפיע על ההשקות הקרובות – בוודאי עכשיו כשבסין חוזרים לאט לאט לשגרה.