התחרות להצגת מכשירי דור חמישי

יום ב', 25 בפברואר 2019
Oppo הפכה רשמית למותג אנדרואיד מוביל המכריז על טלפון דור 5G ל-2019. במסיבת עיתונאים בסיכום תערוכת MWC 2019, אמר מנכ"ל Oppo כי המכשיר הראשון מסוג 5G ישתמש בשבבים של Qualcomm Snapdragon 855 ובמודם X50 כדי להיצמד לרשתות 5G.
 
 
ארבע רשתות תקשורת - סוויסקום, טלסטרה ואופטוס מאוסטרליה וסינגל בסינגפור - ימכרו לראשונה את טלפון 5G Oppo ללא שם מותג, שיצא לשוק ברבעון השני של 2019, רבעון שמשתרע על פני אפריל עד יוני. הוא יגיע לסין מובייל בקיץ הקרוב.
 
תחום קישוריות 5G (שישראל מפגארת בו הרחק מאחור) נתפס באופן נרחב כנקודת מפנה של תעשיית הטלפון הנייד. הדור הבא של טכנולוגיית הרשת מבטיח להפוך קצב פעילות טלפונים בין 10 ל-100 פעמים מהר יותר מאשר במהירויות 4G, כדי להתחבר לאינטרנט ב-1 אלפית השנייה.
 
יצרני הטלפון החכם נאבקים כדי להכין את המכשירים שלהם, בתקווה להיות הראשונים עם מותג שיתן להם יתרון.
 
Oppo גם הכריזה על מכשיר אחר ללא שם עבור מאוחר יותר ב-2019, אשר ישתמש בשלוש מצלמות  כדי לצלם עם זום 10x lossless. פירוש הדבר שהתמונות ישמרו על פרטים רבים יותר ופריכות אפילו בעת הגדלה ברמת קיצון. 
 
חברת Oppo Electronics Corporation, המכונה גם Oppo, היא חברת אלקטרוניקה סינית ותקשורת סלולרית, המוכרת בזכות הטלפונים החכמים שלה, נגני Blu-ray ומכשירים אלקטרוניים אחרים. יצרנית מובילה של טלפונים חכמים, Oppo היתה המותג החכם העליון בסין בשנים האחרונות ומדורגת מס '8 ברחבי העולם.