ג'קדה (JACADA) הישראלית נרכשת על-ידי יוניפור (UNIPHORE) האמריקאית

יום ד', 28 ביולי 2021
 
Uniphore יוניפור, הממוקמת בפאלו אלטו, קליפורניה, חברה מובילה בתחום בינה מלאכותית לשירות לקוחות, הודיעה חתמה על הסכם לרכישת חברת התוכנה הישראלית ג'קדה (הרצליה) המתמחה באוטומציה של תהליכי שירות לקוחות. ג'קדה, המונה כ-45 עובדים בישראל, תמשיך לפעול כמרכז פיתוח ומצויינות בהרצליה, ישראל.
 
פלטפורמת האוטומציה של ג'קדה הוכיחה את עצמה בפתרון בעיות מורכבות ובייעול תהליכים במרכזי שירות טלפוניים גדולים של חברות גלובליות תוך שהטמעת פתרונות החברה נעשית בצורה יעילה ומדוייקת, וכל זאת ללא צורך בכתיבת קוד.
 
לדברי החברה החיבור של מוצרי ג'קדה לפלטפורמת הבינה המלאכותית וניתוח השפה של חברת יוניפור יעניק לארגונים יכולת מתקדמת לייעול ולמיכון תהליכי שירות לקוחות מורכבים, לצמצם באופן ניכר את היקף טעיות האנוש המתרחשות בתהליכים אלו ולקצר את זמן הטיפול בצרכי הלקוחות.
 
בין יתרונות המערכת המשולבת ניתן למנות:
ממשק משתמש ידידותי שאינו דורש קידוד (כתיבת תוכנה) שמאפשר למשתמשים עסקיים לבנות ונהל תהליכים עסקיים ללא תלות באנשי תוכנה
בינה מלאכותית ויכולות ניתוח שפה מותאמות לתחומים עסקיים שונים
היכולת להגדיר תהליכים עסקיים אחודים ומתואמים בין ממשקי השירות העצמי והשירות המאוייש
הנחייה מבוססת בינה מלאכותית של נציג השירות בזמן אמת
חיבור חכם למערכות הידע של הארגון ושליפה מדוייקת המידע הנחוץ בכל אחד משלבי הטיפול בלקוח
תיעוד אוטומטי של ההבטחות הניתנות ללקוח המהלך השיחה, והפעלה אוטומטית של התהליכים העסקיים הדרושים  למימוש הבטחה זו
מיכון תהליך סיכום ותיעוד השיחה עם לקוח
 
רכישה זו באה בתקופה בה כמות האינטראקציות במוקדי שירות הלקוחות עולה, ואיתה גם מורכבות השיחות, במספר רב של ערוצי תקשורת.
 
Unesh Sachdev (אומש סצ'דב), מייסד ומנכ"ל יוניפור, אומר: "אנו מקבלים בברכה את ג'קדה לצוות יוניפור וחוגגים את תוספת הטכנולוגיה לפורטפוליו שלנו. מצאנו בג'קדה צוות מוכשר מאד של אנשי מקצוע יעצימו את הצמיחה והחדשנות של יוניפור. כך נוכל להביא ללקוחותינו דרכים חדשות ומתקדמות, כאלו שיוכלו לספק ללקוחותיהם חוויית לקוח מהפכנית".
 
יוחאי רוזנבלט, מנכ"ל ג'קדה, אומר: "הלקוחות שלנו סומכים עלינו שנביא את הפתרונות הטובים, המתקדמים והחדשניים ביותר כדי שיוכלו להרחיב את עסקיהם. איחוד הכוחות עם יוניפור מחבר אותנו לצוות מנוסה ונלהב מעולמות שירות לקוחות, חוויית לקוח ואוטומציה חכמה. המגוון הרחב של היישומים והתחומים בהם מתמחה יוניפור תאפשר לנו להוביל את התעשייה בדרכים חדשות ומרתקות, כמו גם לספק פתרונות המייצרים ערך מוסף מתמשך ובידול עבור לקוחותינו".
 
בכפוף להשלמת תנאי הסגירה המקובלים, צוות ג'קדה, הקניין הרוחני והמוצרים שלה יהפכו לחלק מ- Uniphore, מה שיאפשר ל- Uniphore להמשיך לספק מוצרים ושירותים מובילים בענף עבור בסיס הלקוחות המשותף הגלובלי שלהם.
תנאים כספיים ספציפיים ופרטים אחרים של העסקה לא הותרו לפרסום.
 
למידע נוסף ולהודעות נוספות, בקרו באתר החברה: www.uniphore.com/jacada