סיברארק דורגה כמובילה על ידי גרטנר בניהול גישה פריבילגית

יום ה', 6 בדצמבר 2018

 

חברת המחקר  גרטנר דירגה את חברת סייברארק כמובילה בריבוע הקסם לתחום ניהול הגישה הפריבילגית, עבור רמת הביצועים שלה ועבור שלמות החזון.

לפי הדו"ח, "ניהול גישה פריבילגית הוא אחד מאמצעי הבקרה הקריטיים ביותר, במיוחד בסביבת המחשוב של ימינו, שמורכבותה הולכת וגדלה. החברות המובילות בניהול אבטחה וסיכונים חייבות להשתמש בכלי ניהול גישה פריבילגית כחלק מאסטרטגיה ארוכת טווח של צמצום סיכונים מקיף."

צוין כי, סייברארק מספקת את הפתרון המקיף ביותר בתעשייה לאבטחת חשבונות פריבילגיים, הרשאות וסודות (secrets)בכל מקום שבו הם עשויים להיות – בשרתי הארגון, בענן היברידי ובסביבות DevOpsוגם בנקודות הקצה.

"מאז שיצרה את השוק של ניהול הגישה הפריבילגית, סייברארק לא נחה לרגע במימוש משימתה לחדש כל העת ולהוביל את התעשייה עם פתרונות המספקים שיפור משמעותי באבטחה, מצמצמים סיכונים ומגיעים לרמת שביעות רצון גבוהה מאוד בקרב לקוחות", אמרה מריאן בודניק, סמנכ"לית השיווק של סייברארק.

"Peer Insights  של גרטנר מתעד את חוויית הלקוחות באמצעות דירוגים של עמיתים ואנשי מחשוב ארגוני, העוברים איסוף ואימות".

"המוצר סייע לנו לאבטח היבטים אשר ארגונים נוטים להזניח. צוות ה- customer success   מציב את סייברארק  ואת מוצריה מעל כל ספק אחר. מנסיוני עם ספקי אבטחת מידע אחרים, סייברארק נמצאת בליגה אחרת. ממשק המשתמש של גרסה 10 החדשה פשוט מעולה!" אומר מנהל אבטחת מידע ראשי בתעשייה.

לקריאת דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר ל-2018 ודו"ח ריבוע הקסם לתחום ניהול הגישה הפריבילגית: https://www.cyberark.com/pr/gartner-mq-pam-leader-he/