פנטרה, הפעילה בתחום אימות אבטחה אוטומטי מינתה תשעה חברים חדשים

יום ה', 17 במרץ 2022
פנטרה (Pentera), הפעילה בתחום אימות האבטחה האוטומטי, הודיעה כי מינתה תשעה חברים חדשים לצוות הניהול שלה. צוין כי המינויים החדשים מאיצים את המחויבות של החברה לגיוון ומתגמלים ביצועי עובדים יוצאי דופן על ידי קידום פנימי.
 
בתמונה: הגיוסים החדשים של פנטרה - נבו לרון, סמנכ"ל להצלחת לקוחות גלובלית, וצורית גולן, ומנהלת משאבי אנוש ראשית 
 
מבין כלל המינויים החדשים, ארבע הן נשים המובילות את מחלקות המכירות, הפיננסים, המשפטית ומשאבי האנוש של פנטרה, והן ימלאו תפקיד מהותי בשמירה על פנטרה כאחד מהיוניקורנים הצומחים ביותר בתחום אבטחת הסייבר.
 
"פנטרה חווה צמיחת על בזמן שאנו ממשיכים לחולל מהפכה בשוק אימות האבטחה ומציגים ל-CISOטכנולוגיות חדשות וחדשניות לחיזוק עמדת האבטחה שלהם", אמר אמיתי רצון, מנכ"ל פנטרה. "אני מצפה לשיתוף פעולה הדוק עם הצוות המנהל המוכשר שלנו ולתמוך בהם בתפקידיהם השונים. כל אחד מהם הפגין יכולות ברמה עולמית, והם מונעים באופן עקבי להתעלות מעל מהמטרות והיעדים".
 
המינויים החדשים ביותר של פנטרה כוללים:
 
- צורית גולן היא מנהלת משאבי האנוש החדשה של החברה. בתפקיד זה, היא אחראית להניע את הצמיחה וההצלחה של פנטרה באמצעות אסטרטגיית אנשים גלובלית, לרבות פיתוח מנהיגות וכישרונות, התאמה של חוויית העובדים, תכנון תגמול אסטרטגי ויוזמות שונות לפיתוח ארגוני. לפני הצטרפותה לפנטרה, צורית הייתה סגנית נשיא בכירה ב-Fyber, פלטפורמת מוניטיזציה לפרסום במובייל שנרכשה בידי Digital Turbineתמורת 600 מיליון דולר.
 
- הסמנכ"ל של פנטרה להצלחת לקוחות גלובלית הוא נבו לרון, שיושב בסן פרנסיסקו, קליפורניה. נבו מצטרף לפנטרה מ-Vulcan Cyber??ומביא יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשיית התוכנה. נבו יוביל את תפקידי הצלחת הלקוחות לאחר מכירה עבור פנטרה - כולל חידושים, הצלחת לקוחות, הפעלת לקוחות ושותפים וקהילת הלקוחות. לפני Vulcan Cyber  מילא נבו מספר רב של עמדות ניהול  לקוחות ב-Exabeam, WatchDoxו-Camtek.
 
- סיון הראל היא סמנכ"לית המכירות החדשה של פנטרה באזור הצפוני והאזור הדרומי באיחוד האירופי ובמזרח התיכון ואפריקה. סיון הצטרפה לפנטרה ב-2018 כמנהלת מכירות אזורית ובתוך שנתיים זכתה בקידום לתפקיד עוזרת לסמנכ"ל וכעת לסמנכ"לית. קידומים אלו משקפים את הצלחתה של סיון בהגדלת בסיס הלקוחות וצוות המכירות של פנטרה ב-EMEA.
 
- ראשת האגף המשפטי החדש של פנטרה היא אורטל ורדי. אורטל הצטרפה לפנטרה ב-2020 כמנהלת העניינים המשפטיים של החברה, והייתה עורכת הדין הראשונה והיחידה בחברה. אורטל הקימה את המחלקה המשפטית של החברה והיה לה תפקיד מוביל בסבב הגיוס האחרון של החברה.
 
- שירן בר לב היא ראש אגף הכספים של החברה. שירן הצטרפה לפנטרה ב-2019 כמנהלת הכספים של החברה. היא הייתה אחראית לבניית מחלקת הכספים מהיסוד, כשהיא מובילה התנהלות עסקית וניתוח חשבונאי שוטף ודיווח למשקיעים ולצוות ההנהגה. היה לה תפקיד מרכזי בסבבי הגיוס הקודמים של פנטרה.
 
- סמנכ"ל המחקר החדש של פנטרה הוא אלכס ספיווקובסקי. אלכס היה אחד מחוקרי הסייבר הראשונים של החברה והיה חלק מרכזי בבניית צוות המחקר של פנטרה ובהרחבת יכולות התקיפה של פלטפורמת אימות האבטחה האוטומטית שלה. לפני שהצטרף לפנטרה, אלכס היה שמונה שנים בצה"ל כקצין טכנולוגיה, כששימש כראש צוות הזיהוי הפלילי והתגובה לאירועים וגם כראש הצוות האדום.
 
- אלכס ברנבוים הוא סמנכ"ל ההנדסה החדש של פנטרה. אלכס היה אחד ממהנדסי התוכנה הראשונים שהצטרפו לחברה עוד ב-2017, ועד מהרה ביסס עצמו כתורם מרכזי להגדרת תהליכי פיתוח המוצר של החברה עד כה, וכן בגיוס, הובלה והדרכת צוות ההנדסה של החברה. בעבר, אלכס עבד כמהנדס תוכנה בכיר ב-Datorama, פלטפורמת בינה שיווקית שנרכשה בידי Salesforce. כמו כן שירת ביחידה הטכנולוגית של חיל האוויר, אז זכה לקבלת אות הוקרה מיוחד ממפקד חיל האוויר הישראלי.
 
- סמנכ"ל תפעול הלקוחות החדש של פנטרה ב-EMEAו-APAC  יהיה חן טנא. חן היה עבר האקר מוביל ב-White Hat. לאחר מכן הוא הצטרף לפנטרה כחוקר אבטחה בתחילת 2018 ובנה את פונקציית התמיכה הגלובלית של החברה מהיסוד. הוא אחראי להגדרת כל התהליכים הטכניים מול הלקוחות ולהקמת צוותי האספקה ??והפתרונות.
 
- עומר גפני הוא הסמנכ"ל החדש של Surface  בפנטרה. עומר הגיע לחברה במקור כמהנדס תוכנה, לאחר 10 שנות שירות בחיל האוויר הישראלי. לאחר מכן הוא עבר לנהל את צוות תפעול הלקוחות העולמי של החברה. מאז ינואר 2021 עומר מוביל צוות היברידי מובחר בפיתוח Pentera Surface, מוצר התוכנה כשירות הראשון של החברה שמרחיב את פלטפורמת אימות האבטחה כך שתכלול נכסים שפונים החוצה.
 
אודות Pentera
 
פנטרה היא מובילת הקטגוריה של אימות אבטחה אוטומטי, המאפשרת לכל ארגון לבדוק בקלות את תקינות כל שכבות אבטחת הסייבר, תוך גילוי חשיפות אבטחה אמיתיות ועכשוויות בכל רגע ובכל קנה מידה. אלפי אנשי אבטחה וספקי שירות ברחבי העולם משתמשים בפנטרה כדי להוביל תיקונים וכדי לסגור פערי אבטחה לפני שמנצלים אותם. למידע נוסף,  pentera.io