גילת זכתה בחוזה להקמת פרויקטי תקשורת אזורית

יום ב', 2 ביולי 2018

 

 

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT),מובילה עולמית של טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה כי זכתה בחוזה חדש של קרן התקשורת הממשלתית Fitel בפרו

(Fondo de Inversion en Telecomunicaciones / Telecommunications Investment Fund) לביצוע שני פרויקטים נוספים של תשתית תקשורת אזורית בהיקף כולל של 153.6 מיליון דולר. הפרויקט באזור האמזונס (Amazonas) יהיה בהיקף של 108 מיליון דולר והפרויקט באזור האיקה (Ica) יהיה בהיקף של 45.6 מיליון דולר. גילת צופה להכנסות נוספות ממכירת קיבולת רשת לספקיות סלולר לתמיכה בדרישה הגוברת לקול, נתונים ואינטרנט באזורים אלו, וכן עבור פיתוח פלטפורמות ללמידה דיגיטלית (e-learning), שירותי בריאות דיגיטליים (e-health), ושירותי ממשל דיגיטליים (e-government).

Fitelבחרה בגילת לביצוע פרויקטי תשתית באזורי אמזונס ואיקה נוסף לארבעה פרויקטי תקשורת הנמצאים בשלבי סיום באזורי Huancavelica, Ayacucho, Apurimacו- Cusco. בשני האזורים החדשים, גילת תקים את התשתית הנדרשת לתמיכה באוכלוסייה הפרואנית לרבות חיבור בתי ספר, תחנות משטרה ומרכזי בריאות.

"אנו שמחים לראות את המאמץ המתמשך ואת מימוש אספקת שירותי פס רחב באמצעות חוזי מימון, הפעם עבור איזורי האמזונס ואיקה", אמרה וירג'יניה נאקאגאווה, סגנית שר התקשורת בפרו."יתרה מכך, אני מבקשת לברך את סוכנות ההשקעות ProInversionעל ביצוע הליך שקוף וללא רבב אשר הסתיים בהצלחה בחתימת חוזים אלו עם גילת".