גוגל מאפשר סודיות

יום א', 19 באוגוסט 2018
מודאג לגבי שליחת הודעות דוא"ל עם מידע רגיש בטלפון שלך? Gmail הציג את המצב הסודי שלו ביישומי Gmail ו- iOS.
l
 מצב סודי זמין כעת בניידים ויכול לעזור לך להגן על מידע רגיש מפני גישה לא מורשית. למידע נוסף על תכונה זו, בקר בכתובת http://goo.gl/u7VEnL
 
מצב סודי נותן לך שליטה הדוקה על הודעות הדוא"ל שאתה שולח. תוכל להגדיר את התפוצה של הודעות אימייל לאחר פרק זמן מוגדר, בדומה להודעת Snapchat, או להסיר גישה של מישהו לדוא"ל סודי בכל עת. הנמען לא יוכל להעביר, להעתיק, להדפיס או להוריד הודעה חסויה, אך Google מציינת שהם עדיין יכולים לצלם צילומי מסך.
 
בעת שליחת דוא"ל חסוי יש לך גם את האפשרות של דרישת קוד SMS כדי לפתוח את ההודעה. אם תבחר באפשרות זו, הנמען יקבל טקסט עם קוד גישה, ויהיה עליך להזין אותו כדי לפתוח את ההודעה.
 
מצב סודי הוא חלק מ- Gmail החדש ש- Google פרסמה השנה. תוכל לבדוק את דף התמיכה של Google לקבלת הוראות כיצד לשלוח ולפתח הודעות סודיות. Google מציגה תצוגה מקדימה של מצב סודי בקובץ GIF.
----------------------------------

שלח הודעות & קבצים מצורפים בחשאי

הערה : מצב סודי אינו זמין ב- Gmail הקלאסי. אם אתה משתמש ב- Gmail עם חשבון עבודה או בית ספר, פנה למנהל המערכת כדי לוודא שאתה יכול להשתמש במצב חסוי.

 1. במחשב שלך, עבור אל Gmail .
 2. לחץ על ' כתוב' .
 3. בפינה הימנית התחתונה של החלון, לחץ על הפעל מצב חסוי Turn on confidential mode . 
  טיפ : אם כבר הפעלת מצב חסוי עבור דוא"ל, עבור לחלק התחתון של הודעת האימייל, ולאחר מכן לחץ על ערוך .
 4. הגדר תאריך תפוגה וקוד גישה. הגדרות אלה משפיעות הן על טקסט ההודעה והן על קבצים מצורפים כלשהם.
  • אם תבחר באפשרות "ללא קוד SMS", נמענים המשתמשים באפליקציית Gmail יוכלו לפתוח אותו ישירות. נמענים שאינם משתמשים ב- Gmail יקבלו דוא"ל עם קוד גישה.
  • אם תבחר "קוד סיסמה", נמענים יקבלו סיסמה באמצעות הודעת טקסט. הקפד להזין את מספר הטלפון של הנמען, לא את מספר הטלפון שלך.
 5. לחץ על שמור .