ציף אופרייטינג

יום א', 19 במאי 2019

מינוי חדש בצוות הנהלת  Fiverr

 

 

 Fiverr – זירת המסחר לשירותים דיגיטליים וקריאטיביים, מודיעה על מינויה של הילה קליין לתפקיד ---COO Chief Operating Office

הילה עבדה בחברת 888 במשך 15 שנים במגוון תפקידים ומ-2011 כיהנה כסגנית נשיא בכירה והובילה את חטיבת המוצר והטכנולוגיות (SVP Head of Product Technologies Division) האחראית על תכנון, פיתוח, הטמעה ותחזוקת מוצרי 888 מקצה לקצה.

הילה מביאה עמה ניסיון עשיר בניהול קבוצות גדולות, ניהול מוצרים ופרויקטים טכנולוגיים בחברה ציבורית ורקע אנליטי רחב.

הילה בעלת תואר בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

במסגרת תפקידה החדש תעבוד הילה ישירות מול מנכ"ל ומייסד החברה, מיכה קאופמן ומול צוות ההנהלה של Fiverr. במסגרת זו תפעל לשיפור ואופטימיזציה של תהליכים חוצי חברה בהתאם לאסטרטגיית החברה ותוכניות ההנהלה.

"חברת Fiverr נמצאת בצמיחה מבחינה עסקית וארגונית. עלינו לאתגר את עצמנו ולמצוא דרכים למקסם את התפוקה. לעבוד באופן הדוק ויעיל ולהוציא את המרב מתהליכי העבודה והתהליכים הארגוניים שלנו ולהילה יש את כל הכישורים המתאימים בכדי להשיג את המטרות הללו" אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל ומייסד .Fiverr

"Fiverr משנה את הדרך שבה העולם עובד ואני שמחה ומתרגשת להצטרף לצוות ההנהלה של החברה ולתרום מנסיוני להמשך הצמיחה וההתפתחות של Fiverr" מסרה הילה קליין.

מינויי בכירים חדשים ב- F5

מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

 

F5 Networks(NASDAQ: FFIV)  מכריזה על מינוי שני סגני נשיא לצוות ההנהגה שלה לניהול יוזמות שיווק וחווית לקוח ולמימוש חזונה הטכנולוגי לחדשנות.

בתפקיד החדש של סגנית נשיא וסמנכ"לית לשיווק וחווית לקוח, מיקה ימאמוטו תהיה אחראית להובלת אסטרטגיות השיווק של החברה בכל הענפים ובאזורים השונים ככל ש- F5ממשיכה להתפתח לעסק רב-תחומי ומרובה פלטפורמות סביב העולם. היא גם תפעל על מנת להבטיח כי לקוחות נשארים בחזית יוזמת הטרנספורמציה הדיגיטלית של החברה, עם מיקוד מיוחד בחוויית הרכישה שלהם. ימאמוטו התחילה עבודתה בחברה לפני מספר ימים, ב- 6 למאי.

גרג לין, שמתחיל את תפקידו ב- 1 ליולי 2019, מקבל את משרת סגן נשיא וסמנכ"ל הטכנולוגיות, עם האחריות לממש את החזון הטכנולוגי של החברה. המיקוד שלו יהיה בחיזוק יכולות הדור הבא של F5דרך חדשנות אורגנית ולא-אורגנית, כולל יוזמות למחקר מתקדם ושותפויות אסטרטגיות.

ימאמוטו ולין ידווחו ישירות ללוקו דונו ויהיו ממוקמים בסיאטל.