היטאצי ונטרה תארח מנמרים בכירים

יום ה', 22 במרץ 2018

 

הסניף הישראלי של היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, יארח בחודש אפריל משלחת של כ-60 מנמ"רים בכירים של ארגונים גדולים מכל העולם, המגיעים לראשונה לישראל במסגרת ביקור בסטארט אפ ניישן, אשר מאורגן על ידי המגזין CIOMove.

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, ילווה את המשלחת במהלך כל ימי הביקור. במסגרת הביקור, המנמ"רים יבקרו במשרדי היטאצ'י ונטרה החדשים, אליהם עברה היטאצ'י ונטרה ישראל לאחרונה, ייפגשו עם הצוות המקומי של החברה וילמדו על פעילויות ותכניות פיתוח של היטאצ'י ונטרה בעולם ובישראל. היטאצ'י ונטרה תזמין מנמ"רים ישראלים לביקור על מנת להכיר, להתחבר ולשמוע תובנות בנושאי IT מפי המנמ"רים מחו"ל.

במהלך ימי הביקור, חברי המשלחת ישמעו מפי מומחים הרצאות על החידושים הטכנולוגים האחרונים בארגונים בישראל בתחום ויסיירו בירושלים, ים המלח וקיבוץ עין גדי.

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, אמר כי: "אני נרגש מההזדמנות אשר ניתנה להיטאצ'י ונטרה לארח מנמ"רים בכירים ולהציג בפניהם באופן אישי את העוצמה הטכנולוגית של מדינת ישראל, אשר מדברים עליה בכל העולם, וזאת בצד הנופים הנהדרים של ארצנו, אשר ירשימו את אורחינו לא פחות. זהו ביקור ראשון מסוגו ואני בטוח שהוא יניב שיתופי פעולה רבים ומוצלחים, אשר יתרמו לכל הצדדים המעורבים. אנו מזמינים מנמ"רים ישראלים להתארח אצלנו ולפגוש את המנמ"רים הגלובליים".