... ועוד סיפורים מרתקים על הפעילות ב"יום המעשים הטובים"

יום ג', 29 במרץ 2022

 

 

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

קוראי SoftNews - מספרים על עוד מעשים התנדבותיים  הראויים להוקרה וחשיפה.

תאגיד "מי שבע" ועמותת "יחדיו" בפעילות קהילתית משותפת

במסגרת "יום המעשים הטובים" הארצי התנדבו עובדי וקבלני תאגיד המים "מי שבע" במרכז החירום יהב בבאר שבע, בו פועלת עמותת "יחדיו", זאת כחלק מהפעילות של התאגיד למען הקהילה. בבסיסו של "יום המעשים הטובים" פעל התאגיד לתרום ובעיקר להיתרם באמצעות פעילות משותפת בעמותה, המעניקה מענה ומעטפת רחבה לקהילה ולילדים.
 
עובדי "מי שבע", אנשי העמותה והילדים פעלו יחד במספר תחנות לשיפור פני המקום, לרבות ביצוע עבודות צביעה וגינון (ראו תמונות). הפעילות המשותפת עם הילדים הצעירים היתה חוויה מרגשת, מעצימה ומשמחת ועוררה עניין רב.  
 
מרכז חירום יהב נותן מענה לילדים אשר הוצאו מביתם מסיבות שונות. הילדים עוברים אבחון והערכה ומרכז החירום מהווה עבורם תחנה ראשונה חוץ ביתית הכוללת לימודים, חוגים, מפגשים עם המשפחות, טיפולים רגשיים, אבחונים ועוד עד לשובם לביתם או לשילובם במסגרות אומנה, פנימייה או משפחתון.
 
מנכ"ל "מי שבע", מריו לובטקין: "יום המעשים הטובים מהווה הזדמנות נהדרת עבורנו לתרום לקהילה ולהתכנס יחד למטרה משותפת וחשובה במיוחד. כלל עובדי התאגיד משקיעים מדי יום לטובת רווחת התושבים, כאשר ביום ייחודי זה כולנו נרתמים יחד לקידום מטרות חשובות. אנו מודים לצוות עמותת 'יחדיו' ומרכז החירום יהב על שיתוף הפעולה שאיפשר את הצלחתו של היום".
 
פעילות מגוונת של עמותת שמחה לילד בבית החולים "אלין"

 

במסגרת יום מעשים טובים צוות של עמותת שמחה לילד הגיע לפעילות התנדבותית בבית החולים לילדים בירושלים אלין,

יחד עם חברת OurCrowd הם עשו הרבה כיף לילדים. בין השאר חילקו לילדים ערכות הרכבה של רובוטיקה והרכיבו איתם ביחד, קיימו פעילויות יצירה המותאמות מוטורית וחושית לילדים עם צרכים מיוחדים והרימו מופע קרקס עם אמן ג'אגלינג .