תפקידי צמרת

יום ה', 11 ביולי 2019

חיים כהן מונה למנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל

 

חיים כהן (52) מונה לתפקיד מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י. לאחר שמונה למנהל פעילות זמני של הסניף הישראלי לפני כשלושה חודשים, הנהלת החברה קיבלה את ההחלטה למנות את כהן למנכ"ל הסניף הישראלי. כהן הצטרף להיטאצ'י ונטרה באוגוסט 2018 ושימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר.

פטריק מארקי, סגן נשיא לאזור מרכז EMEA בהיטאצ'י ונטרה, אמר כי, "אנו שמחים לבשר על המינוי של חיים כהן למנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל. אנו בטוחים כי ההובלה של חיים את הסניף הישראלי תסייע להיטאצ'י ונטרה להמשיך לפתח ולהרחיב את דריסת הרגל שלנו בשוק הישראלי".

חיים כהן, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, אמר כי "אני מודה להנהלת היטאצ'י ונטרה על האמון אשר נתנו בי עם המינוי למנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל. אני גאה לעמוד בראש הסניף הישראלי של אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום התשתיות, ה-IoT, האנליטיקה והענן. המטרה העיקרית שלי היא לסייע ללקוחותינו למקסם את ההשקעה של אחד הנכסים החשובים ביותר – הנתונים שלהם. ההזדמנויות הרבות הקיימות בישראל בשילוב עם הצוות המיומן של החברה יסייעו לנו להמשיך ולספק את הפתרונות הטובים ביותר ללקוחותינו הקיימים ולייצר גם הצלחות חדשות. הכוח המשולב של קבוצת היטאצ'י וההתמקדות הגוברת שלנו בשיתופי פעולה אסטרטגיים מעניקים לנו יתרון עסקי תחרותי".  

בעבר שימש כהן במשך כשלוש שנים כמנהל פעילות המכירות בחברת קמינריו (Kaminario). לכהן מעל ל-20 שנות ניסיון בענף טכנולוגיות המידע והוא שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות ActifioEMCו-IBM.

כהן הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.