ניהול משאבי אנוש

יום ד', 27 בנובמבר 2019

 

אבישג אלבז-הרוש מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של מטריקס

 

אבישג אלבז-הרוש (46) מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של חברת מטריקס ולחברת הנהלה. היא תחליף את יעל פרדקין מוצפי, אשר היתה בתפקיד מיום הקמת החברה והודיעה לאחרונה על פרישתה.

במסגרת תפקידה תוביל אלבז-הרוש את מערך משאבי האנוש הגלובלי של החברה, שמונה כיום מעל 10,000 עובדים הפרוסים בישראל, ארה"ב ואירופה. במסגרת אחריותה תוביל ותפתח את הבנייה והמימוש של אסטרטגיית משאבי האנוש בחברה.  

אלבז-הרוש עובדת במטריקס מיום הקמת החברה. בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ"ל משאבי האנוש של החברות הבנות של מטריקס, ומנהלת משאבי אנוש של החברה. לפני כן, שימשה בשורת תפקידים בתחום ניהול משאבי האנוש של מטריקס, פיתוח ארגוני וניהול מערך הגיוס.

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, אמר: "אבישג היא מקצוענית אמיתית ושחקנית נשמה, המחוברת להוויה של מטריקס מיום הקמתה. היא מהווה עוגן מרכזי בבנייה המתמשכת של מערך משאבי האנוש שלנו ואני משוכנע בהצלחתה".

אלבז-הרוש היא בעלת תואר ראשון (BA) במדעי ההתנהגות ומינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, תואר שני (MA) בתקשורת, בהצטיינות יתרה, מהמכללה האקדמית נתניה ותואר שני (MBA) במינהל עסקים, בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית.