טאבולה תקים מרכז פיתוח בירושלים

יום ב', 16 בספטמבר 2019

 

 

טאבולה תקים מרכז פיתוח בירושלים

לאחר התבססות במספר מקומות בארץ החברה עם מרכז פיתוח גדול ברמת גן, מרכז בבאר שבע ועוד מחפשת עתה משרד בבירה. החברה מעסיקה כיום 600 עובדים בארץ, רובם צוותי פיתוח במשרדיה ברמת גן, ובכוונתה להעסיק עוד עשרות בירושלים בשלב הראשון.  

טבולה שבסיסה בישראל  (Taboola), מפתחת מנוע להמלצת תוכן וידאו רלוונטי ברשת, מתחרה חלקית בגוגל העוצמתית. מנכ"ל החברה, אדם סינגולדה (בתמונה) הסביר כיצד עובד מנוע ההמלצות שלה. הוא הדגיש כי בניגוד למנועי חיפוש כמו גוגל, טבולה אינה יודעת מיהו המשתמש ועליה להמליץ לו על סרטונים אך ורק לפי התוכן בו הוא צופה כרגע. הוא ציין כי מנוע ההמלצות של החברה משלב קישורים לסרטונים מגופים המשלמים על ההופעה במנוע לצד סרטונים ממקורות אחרים.

טאבולה הנמצאת בתנופת התרחבות רוכשת חטיבה של חברת סלטיק הישראלית, וחתמה עם חברת Via על שיתוף פעולה אסטרטגי.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר המייסד אדם סינגולדה שהצוותים במשרד החדש יובילו פיתוח אלגוריתמים ומוצרים באופן עצמאי, לצד עבודה הדוקה עם צוותי הפיתוח ברמת גן. "המרכז החדש שאנחנו מקימים מתווסף למרכז הפיתוח שהקמנו בבאר שבע ב-2017", הוסיף.

לטאבולה כ-1,400 עובדים ב-20 משרדים ברחבי העולם. 

טאבולה הוקמה ב-2006 וגייסה עד כה 160 מיליון דולר; בין משקיעי החברה, שמכירותיה עולות על מיליארד דולר בשנה, נמנות קרנות הון סיכון מהמובילות בעולם.

 

  •