ההסתדרות הלאומית נכנסת ל "עידן הלייטנינג" - מעבר לשירותים דיגיטליים

יום א', 20 ביוני 2021
 
 
הסתדרות העובדים הלאומית, ארגון העובדים השני בגודלו בישראל, עובר מהפכה דיגיטלית בפרויקט המכונה Lightning (ברק). הפרויקט, אותו מובילה חברת CloudTech מקבוצת Yael המבוסס על פלטפורמת Salesforce יאפשר לאחד את תחומי הטיפול של 16 החברות הבנות של ההסתדרות ולשדרג את השירות הניתן היום למאות אלפי חבריה. היקפו הכספי של הפרויקט אשר הסתיים בימים אלה מוערך בלמעלה ממליון שקלים. 
 
השלב הסופי של הפרויקט – שחלקיו הראשונים כללו הטמעת מערכת CRM בהסתדרות - המכונה Lightning, התמקד בשינוי בטכנולוגיה כמו גם בשינוי כל ממשקי המשתמש של הפלטפורמה: מעבר לטכנולוגיות סיילספורס מתקדמות ומעבר של כל מערך ה-UI מגרסת "קלאסיק" לגרסת ה"לייטנינג". כחלק מהפרויקט, אוחד לתוך מערכת אחת כל המידע מ- 16 חברות הבת של ההסתדרות המעניקות שירות לחברים בה בשלל תחומים – ביטוח, פיננסים, השמה, תיירות, מועדון לקוחות וכיוב'. 
 
"זהו עידן חדש מבחינתנו, בו אנחנו כבר הרבה מעבר לגוף המגן על זכויות עובדים, אלא קולקטיב המעניק מעטפת של שירותים לחברים אצלנו" מסביר יאיר שלם, מנכ"ל קבוצת ההסתדרות הלאומית. "בחרנו בפלטפורמת Salesforce שהיא מובילת שוק, המסוגלת לתת מענה לכל הצרכים הללו ובקלאודטק, שהיא כוח מרכזי היום בישראל ברמת השותפות עם Salesforce. מכלול השירותים שלנו נוגע למכלול תחומי החיים של מאות אלפי בתי אב של החברים אצלנו – מפנסיה והלוואה, דרך צרכנות והשמה בתפקיד חדש וכלה בחופשה עם המשפחה. מתוקף זה, עלינו לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לשמר אותם אצלנו ולהביא חברים חדשים, מדי שנה". 
 
"ההסתדרות היא לקוח אסטרטגי עבור קלאודטק וקבוצת יעל, אנחנו גאים להיות חלק מפרויקט CRM כל כך משמעותי ומקיף וחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית שהארגון עובר" מוסר טל קיסילביץ', מנכ"ל CloudTech מקבוצת Yael. "הפרויקט יאפשר להסתדרות לשלוט במידע אודות כל חבר ולהעניק לו סל שלם של שירותים באופן הכי מתקדם, באמצעות מערכת תפעולית דיגיטלית אחת אשר שמה את הלקוח במרכז ואת ההסתדרות בחזית הטכנולוגיה". 
במהלך השנים הקרובות, צופה ההסתדרות הלאומית להגדיל את מספר החברים בה לכמליון בתי אב, בתמיכתן של המערכות הטכנולוגיות החדישות שהוטמעו בה. 
 
אודות קבוצת Yael ((Yael Group
קבוצת Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.
קבוצת Yael עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון:Salesforce ,IBM , Microsoft  Oracle, Google ,TIBCO ,Dell ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד. לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com
 
לפרטים נוספים: הילה אפרתי, יחסי ציבור קבוצת יעל - 052-3726819 ; hilaefraty@gmail.com