שיפורים משמעותיים בפלטפורמת הניהול הארגונית של אורקל

יום ג', 21 בינואר 2020
כדי לעזור ללקוחות להעביר בקלות מסדי נתונים של Oracle לענן ולפשט את הניהול של סביבות ענן היברידיות, אורקל הודיעה על שיפורים משמעותיים בפלטפורמת הניהול הארגונית שלה, Oracle Enterprise Manager.
המהדורה החדשה מוסיפה פונקציונליות שמאפשרת הגירה של מסד נתונים ומספקת לוח מחוונים יחיד המשפר את הנראות, השליטה והניהול לסביבות IT היברידיות.
 
יכולות ההעברה של Oracle Enterprise Manager מספקות גמישות חסרת תקדים וקלות שימוש כדי להאיץ ולפשט את המעבר לענן. מכיוון שרוב הארגונים הגדולים נאלצים להעביר מסדי נתונים מרובים לענן לאורך תקופה ממושכת, חשוב מאוד לקבל פיתרון העברת ענן שמבטל את לחצי העיתוי והתמחור האופייניים לפתרונות הגירה קשיחים של ספק אחר.
 
"כאשר ארגונים עוברים לענן, הם מתמודדים עם משימות הגירה מורכבות, גוזלות זמן, ידניות ומועדות לטעות," אמר ווים קוקארטס, סגן נשיא בכיר בפיתוח תוכנה, אורקל. "רק אורקל מספקת שירותי ענן אוטונומי, כמו גם את הכלים ושירותי ההעברה כדי לעזור ללקוחות לעבור לענן בקלות. Oracle Enterprise Manager מסיר את המורכבות בהעברות אוטומטיות מאוד, מודרכות ומספק לוח מחוונים יחיד לניהול קל של סביבות ענן היברידיות. "
 
"מחקר של IDC מראה כי למעלה מ -90 אחוז מהעסקים הגדולים מסתמכים על שילוב של IT מקומי, סביבות ענן ייעודיות ושירותי ענן ציבוריים, ומחפשים דרכים יעילות להעלות, לנטר ולנהל את כל הסביבות ההיברידיות הללו", אמרה מרי. ג'ונסטון טרנר, סגן נשיא מחקר IDC לניהול ענן. "מנהלי ניהול ענן ארגוני אומרים לנו כי vהיקף והמורכבות של פעולות היברידיות ורב-ענן מחייבות אוטומציה חזקה המתבססת על ביצועים עמוקים ואינטליגנציית אופטימיזציה."