אקסלרטור עסקי הוקם ביוזמתו של איש עסקים יהודי צרפתי

יום ו', 18 במאי 2018

אקסלרטור עסקי הוקם ביוזמתו של איש עסקים יהודי צרפתי פיליפ בואזיז (יו"ר ומייסד Prodware) נותן מענה לבעיית ה-scaleהבינלאומי שסטארטאפים ישראלים רבים נתקלים בה לאחר שפיתחו מוצר – לקוחות וערוצי הפצה בשוק הבינלאומי.

בעיה זו גורמת לא אחת  לסגירתו של הסטארטאפ לאחר שהמשקיעים מתיאשים מהאופק המסחרי של המוצר. האקסלרטור היחודי, ששמו 365x Business Acceleratorמיועד להאיץ את הצמיחה העסקית של סטארטאפים בתחומי התוכנה וה"אינטרנט של הדברים" (IoT). חברות שיצטרפו לאקסלרטור החדש,  יקבלו סיוע בבניית החברה שלהם לסטנדרט בינלאומי וגישה ללקוחות וערוצי הפצה בסיוע שלוש חברות ענק בינלאומיות השותפות לתכנית: Prodware, מיקרוסופט ו-Tech Data.

365x  כבר החל לקבל מועמדים לתכנית שתימשך חצי שנה, בשני שלבים: שלב ראשון של שלושה חודשים, ושלב מתקדם של שלושה חודשים נוספים. בנוסף לסיוע מחברות הענק הבינלאומיות, יקבלו הסטארטאפים שיתקבלו לתכנית הדרכה מיזמים סדרתיים, אנשי עסקים מובילים ומנטורים מנוסים בתחומים שונים, בהם מנכ"לים וסגני נשיא בחברות מובילות. כמו כן מסייע 365xגם בגיוס השקעות.

תכנית ההאצה העסקית של 365xתסייע לסטארטאפים לבנות את החברה ותהליכיה לפעילות שתאפשר צמיחה בינלאומית ובפועל תאפשר הגעה לשוק, סגירת עסקאות מכירה ושימוש בערוצי הפצה תוך היעזרות בשותפים האסטרטגיים של התכנית: תאגיד מיקרוסופט, קבוצת Prodware(חברת אינטגרציה בינלאומית המספקת את שירותיה בלמעלה מ-75 מדינות) ותאגיד Tech Data(חברת הפצה בינלאומית הפועלת בלמעלה מ-100 מדינות במחזור מכירות של  למעלה מ-30 מיליארד דולר).

האקסלרטור החדש מוקם תחת פעילות ההשקעות הקיימת של פיליפ בואזיז בסטארטאפים ישראלים והוא יספק קשרים עם שורה של חברות השקעה, בהן משקיעי הון סיכון ואנג'לים, שיבחנו אפשרויות השקעה בסטארטאפים המשתתפים בתכנית.

המועמדים לקבלה לתכנית ההאצה העסקית של 365xחייבים להיות בעלי מוצר שפיתוחו הסתיים/