כנס הסיבר הגדול בעולם

יום ד', 22 בפברואר 2017

חברת הסייבר הישראלית TrapX™ Security   משתתפת באירוע הסייבר הגדול בעולם - RSA– המתקיים בימים אלה בסן פרנסיסקו, והכריזה משם על השקת גירסה 6.0 החדשה של מוצר הדגל  DeceptionGrid™.

גירסה 6.0 מוסיפה שכבה נוספת לפתרון הרב-שכבתי של TrapXומציעה יכולות הטעיה מורחבות ועמוקות יותר  (Deception-in-Depth), באמצעותן ניתן לפתות וללכוד תוקפים בכל שלב של הפריצה לרשת. הגירסה החדשה כוללת מלכודות המתאפיינות ביצירת אינטראקציה גבוהה עם התוקף המושגת ע"י שכפול מדוייק של סביבת הייצור של הלקוח. תכונה זו מאפשרת לחזות תקיפות בצורה טובה יותר ועל בסיס זה לתפור שכבות הגנה, בהתאמה גבוהה למאפייני התקיפה. 

DeceptionG. id 6.0מאפשר לארגונים לשכפל באופן מלא שרת ייצור שלם. המערכת מספקת יכולות זיהוי ותחקור (forensics) מוגברות המאפשרות למשתמשים להתחקות אחר שלבי  התקיפה ולהבינה לפרטי פרטים. עם הידע הזה, צוותי  אבטחת המידע בארגון יכולים לאתר את המיקום  של התוקפים ברשת, ולקבל תמונה מלאה לגבי מטרת התקיפה שלהם. 

DeceptionGrid 6.0 מציע  גם יכולות מודיעיניות מובנות, המקנות למשתמש את היכולת להבין האם מקור ההתקפה אנושי או שמדובר בנוזקה ממוחשבת. כמו כן, הן מאפשרות למשתמש להשיב על שאלות קריטיות, כגון: האם התוקף חדר לרשת? מה כוונותיו?  וכמה מהר ניתן לעצור את ההתקפה?

מרכז הפיתוח הוא בישראל ומעסיק  למעלה מ- 80 עובדים. ההנהלה יושבת בקליפורניה, ארה"ב.  החברה נבחרה להיכלל ברשימת ה- Cool Vendorsשל גרטנר לשנת 2015. לפרטים נוספים אודות החברה גלשו לאתרwww.trapx.com

סרטון אודות טכנולוגית הטעיה: https://youtu.be/d6lzgBZ4hWQ                                    

פרטים נוספים אודות הפתרון: http://trapx.com/products/deceptiongrid/