תפקידי מפתח

יום א', 22 באפריל 2018

 

זיו בנימיני מונה למנכ"ל Foretellix

 

זיו בנימיני, לשעבר בכיר בוריסיטי וקיידנס, מונה למנכ"ל הסטארטאפ הישראלי Foretellix  הפועל בתחום הרכב האוטונומי.

Foretellix, המספקת פתרונות מתקדמים לבדיקת מכלול המערכות החכמות של המכוניות האוטונומיות, השלימה לאחרונה גיוס ראשוני של 1.5 מליון$ ונמצאת כעת בתהליכי גיוס עובדים, רובם מהנדסי תוכנה, למשרדיה החדשים בתל-אביב. 

בנימיני מביא איתו נסיון עשיר ונחשב למומחה עולמי לוריפיקציה (אימות). בעבודתו באינטל, פיתח את שיטת הוריפיקציה coverage driven, שהפכה למובילה בעולם בדיקת השבבים. לאחר מכן שימש כסמנכ"ל פיתוח בחברת וריסיטי הישראלית, ולקח חלק בהנפקתה המוצלחת בנאסדק ובתהליך המכירה שלה לקיידנס. עד לאחרונה שימש כסמנכ"ל בחברת קיידנס.

בנימיני הוא מייסד שותף ב-Foretellixשנוסדה על ידי יואב הולנדר. מייסד שותף נוסף הוא גיל אמיד, שלושתם מומחים בעלי שם בתעשיה. החברה מציעה גישה חדשה ושונה כדי לפתור את האתגר הגדול ביותר של תעשיית הרכב האוטונומי כיום – הבטיחות של כלי רכב ללא נהג. כחלק מהפתרון החברה מפתחת שפה שתוכל לשמש כסטנדרט לתיאור תרחישים של רכב אוטונומי.

 

מוטי צ'יקו מונה למנהל פעילות 2BSecure

מוטי צ'יקו (48) מונה למנהל פעילות 2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס. במסגרת תפקידו יהיה אמון צ'יקו על הניהול השוטף של החברה תוך הובלת פרויקטים אסטרטגיים בארץ ובחו"ל. החברה עוסקת בין היתר באספקת פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה, ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת ועוד.

צ'יקו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. בתפקידיו הקודמים תפקד כמנהל אבטחת מידע במספר ארגונים גדולים ומתוכם כ-5 שנים במשרד הבריאות וארבע שנים ברשות הממשלתית למים ולביוב.

ב-2BSecureהוא נמצא כבר 15 שנה, בהן כיהן כמנהל פרויקטים, עבר לתחום המכירות ולאחרונה סיים את תפקידו כסמנכ"ל המכירות וחבר הנהלה. לצ'יקו תואר ראשון בכלכלה וניהול באוניברסיטה הפתוחה.