לארי אליסון משיק פתרון אוטומטי של Oracle לקיצוץ בעלויות

יום ו', 8 ביוני 2018

 

לארי אליסון, יו"ר אורקל ומנהל הטכנולוגיות הראשי שלה, חשף את המוצר הראשון בעולם לשדרוג אוטומטי של יישומים ארגוניים, כגון ERPו-CRMלפתרונות הענן החדשניים של אורקל, שיאפשר ללקוחות Oracleלהפחית עד 30 אחוז מהזמן והעלויות של המעבר לענן.

בזכות המערך השלם של כלים אוטומטיים ומתודולוגיות מוכחות למעבר לענן, פתרון Soar to the Cloud("להמריא לענן") החדש מאפשר ללקוחות לשדרג את היישומים הפועלים באתר הלקוח (on premises)לפתרונות Oracle SaaSהחדשניים בתוך עד 20 שבועות.

"עכשיו קל יותר לעבורמ- Oracle E-Business Suite( Oracle ERP on premise)אל Oracle Cloud ERPמאשר לשדרג לגרסת ERP on premise  אחרת של אורקל", אומר אליסון. "מספר רב של תהליכי מעבר מייגעים שבוצעו בעבר באופן ידני, נעשים כיום באופן אוטומטי. בחירה ב-Oracle Soar"" מבטיחה ששדרוג זה יהיה האחרון שתעשו אי פעם."

Oracle Soar כולל Discovery assessment, ניתוח תהליכים, וכן תכניות שירות אוטומטיות להעברת נתונים והגדרת תצורת המערכת, וכלי אינטגרציה מהירים. התהליך האוטומטי מופעל על ידי True Cloud Method, מתודולוגיה קניינית של Oracleלתמיכה בלקוחות בכל שלבי המסע לענן. התהליך מונחה על ידי שירות ייעודי של Oracle, המבטיח שדרוג מהיר, בר-חיזוי, תוך שימוש בשיטות עבודה מודרניות הקיימות בענף מערכות המידע.

הלקוחות יכולים לעקוב אחרי השדרוג באמצעות ניטור הסטטוסים השונים של התהליך ע"י אפליקציית מובייל אינטואיטיבית, המכילה את הפעילויות היומיות שצריכות להתבצע כחלק מתהליך ההטמעה.

 "אנו מכירים את עוצמת האוטומציה בפתרון בעיות עסקיות לטובת לקוחותינו – הדבר מוטמע בכל היישומים שלנו," אומרת בת' בצ'ר (Beth Boettcher), סמנכ"לית בכירה בארגון הפרויקטים של אורקל בצפון אמריקה.  "הטמענו את תפיסת האוטומציה של תהליכים לתוך תהליכי השדרוג על מנת לייצר פתרון מקיף שיאפשר ללקוחותינו לחוות שדרוג מהיר, בר חיזוי ובר כדאיות כלכלית."