אורקל כמובילת טרנספורמציה דיגיטלית

יום ב', 24 בפברואר 2020

 

מנכ"ל אורקל, ספרא כץ נשאה הרצאת מפתח  בכנס  Oracle OpenWorld  אירופה שנערך בלונדון והוקדש בחלקו לדיון בטרנספורמציה דיגיטלית. 

היא ציינה כי "מה שנראה הוא שהחלק הקשה ביותר בטרנספורמציות הללו הוא לרוב לא המחשבים, לא התוכנה, אלא כל החשיבה מחדש על אופן הפעולה בסביבה גלובלית מודרנית."

כמנכ"ל, Catz  מובילה טרנספורמציה חשובה  ב- Oracle, והפעם באמצעות יישומים ותשתיות מבוססי ענן של החברה וכלי אנליזה כדי לנהל את העסק בצורה יעילה יותר.

כדוגמה דיווחה  Catz  כי נוכח החדשנות  יכולה אורקל לסגור ולסכם כעת את ספריה, לרשום את תוצאותיה הכספיות ולהגיש לרגולטורים הפדרליים תוך 11 או 12 יום בלבד, בזכות למידת המכונה באפליקציות הפיננסיות מבוססות הענן שלה.

"מעתה דברים החלטות וניתוחים שלקחו שבועות, כמו תכנון שרשרת אספקה, נמשכים כעת שעה."

"ככל שהטכנולוגיות החדשות הופכות לזמינות, הן מאפשרות לחברות לשלב אותן ולמנף אותן לחוזק רב יותר, להבנה טובה יותר של הלקוחות, לקבלת החלטות פיננסיות ועובדות טובות יותר," אמרה קץ. "וזהו המקום בו אנו מוצאים את עצמנו כעת."

במהלך הפגישות ב- Oracle OpenWorld Europe,  צוותי אורקל ולקוחות Oracle  בתחומים כמו מימון, משאבי אנוש, שרשרת אספקה ??ו- IT חלקו את החוויות שלהם ביישום יישומי ענן ותשתיות ומיטוב הפעילות שלהם.

"אורקל מתחדשת לא רק במערך הטכנולוגיה שלה, אלא גם בדרך בה היא פועלת - כאשר מטרתה כעת היא 'לשרת' את לקוחותיה בענן."

כץ סיכמה ואמרה כי "המהפך התפיסתי, ארגוני האמיתי לעולם לא מסתיים. ככל שהטכנולוגיה החדשה הופכת לזמינה היא מאפשרת לחברות לשלב אותה  ולמנף אותה לעוצמה רבה יותר - להבנה טובה יותר של הלקוחות, לקבלת החלטות טובות יותר. זה באמת המקום בו אנו באורקל מובילים ומוצאים את עצמנו כעת".