רן בר, מנכל משרד המדע והטכנולוגיה, מסיים את כהונתו

יום ב', 25 במאי 2020


   

 

רן בר, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, בהתאם לסיכום המוקדם עם השר חה"כ יזהר שי, מסיים את כהונתו כמנכ"ל המשרד. בר יישאר בתפקידו עד לאחר שיימצא לו מחליף ותתבצע חפיפה כנדרש.

שר המדע והטכנולוגיה, יזהר שי: "הייתה לי הזכות להיקלט במשרד המדע והטכנולוגיה על ידי המנכ?ל המקצועי והמסור רן בר. התרשמתי בשבוע האחרון לגלות משרד שמנוהל למופת, ביצירתיות, בחוכמה וביחסי אנוש יוצאי הדופן שמאפיינים את רן. תחת ידיו המוכשרות עשרות אלפי ישראלים נחשפו לעולם המדע ורכשו מקצועות טכנולוגים, לוויינים שוגרו למשימות מדעיות פורצות דרך, ומאות מחקרים חדשניים הגדירו מחדש את גבולות האפשר. אני מודה לרן על שירותו ותרומתו ארוכת השנים למדינה ולמדע, ואין לי ספק כי ימשיך לתרום מכישרונו לאזרחי ישראל".

מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, רן בר:"לאחר שנים רבות של עשיה ציבורית משמעותית הגיע העת לצאת לדרך חדשה. אני מסיים את תפקידי בגאווה גדולה ומשאיר את המשרד, כגוף שחרט על דגלו להוביל את תחומי המדע, הטכנולוגיה והחלל בישראל, עם תכנית אסטרטגית יצירתית ופורצת דרך שתהפוך את המשרד למנוף לצמיחה כלכלית וחברתית. אני מברך את השר יזהר שי על תפקידו החדש, אמשיך לעמוד לרשותו, לסייע לו מניסיוני הרב ולהעביר לו את כל המידע הנדרש מהיכרותי המקצועית, לטובת הצלחתו כשר המדע והטכנולוגיה, לטובת המשרד ולטובת המדע הישראלי.

לפרטים נוספים: נועה ברק, דוברת משרד המדע והטכנולוגיה 052-3376537