מינויים בכירים

יום ב', 3 ביוני 2019

 

דליה מודלין מונתה לתפקיד מנהלת משאבי אנוש של TCS ISRAEL

איל מוסקל,  מנכ"ל TCS  ישראל : לאור ההתפתחויות העסקיות  ב-TCSישראל אנו צופים כי בשנה הקרובה החברה תגייס למעלה מ-100 עובדים חדשים למרכזי הפיתוח של TCSבישראל

דליה מודלין מונתה לתפקיד מנהלת משאבי האנוש בחברת (TATA Consultancy Services) TCS Israel  מקבוצת TATA.

במסגרת תפקידה תהיה מודלין אחראית על ניהול ההון האנושי וגיוס העובדים של החברה בישראל ובכלל זה  קביעת מדיניות וניהול מעגל חיי עובד - Hire till Retire''. כמו כן, תהיה אחראית על הובלת תרבות החברה, ליווי הנהלת החברה והעצמת מנהלים. מודלין תדווח ישירות למנכ"ל TCS Israelאיל מוסקל. מינויה של מודלין נובע, בין השאר, לאור הרחבת פעילות החברה בישראל, הזכייה  במספר פרוייקטים משמעותיים בישראל ובכלל זה הקמת לשכת השירות הבנקאית והרחבת מצבת העובדים בחברה.

למודלין ילידת בלגיה עלתה לישראל בשנת 2000 ולה מעל 8 שנות ניסיון בניהול משאבי אנוש,ובליווי מנהלים בחברות גלובליות מגוונות. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת משאבי אנוש גלובלי בחברת סייבר סקיוריטי, קודם לכן כמנהלת משאבי אנוש בחברת ייעוץ גיאו-פוליטי. בנוסף, לדליה ניסיון רב בחברות היי –טק וסטארט אפים בינלאומיים.

למודלין תארים בספרות משווה ועיתונאות ותקשורת, ולימודי אימון עיסקי, אירגוני ואישי (Coaching) מטעם אוניברסיטת בר-אילן והיא דוברת 4 שפות ברמת שפת אם.

 

איתן אלי התמנה למנהל פעילות APC  ישראל מקבוצת שניידר אלקטריק

איתן אלי התמנה למנהל הפעילות של APCישראל מקבוצת שניידר אלקטריק, המתמחה בשירותים ופתרונות לעולמות ה-Data Center. במסגרת תפקידו ינהל איתן את הפעילות העסקית והטכנולוגית של APC, מקבוצת שניידר אלקטריק, במגזרי האנטרפרייז וגופים ממשלתיים, בדגש על מתן פתרונות כוללים בתחומי התשתיות וה-ITבמרכזי מחשוב ודטה סנטרים. כמו כן, ינהל את פיתוח האקו-סיסטם והשותפויות עם אינטגרטורים ומפיצים עימם פעילה APC  בשוק המקומי.

לאיתן ניסיון של למעלה מעשור בעולם הפתרונות לדטה סנטר, בדגש על ניהול מכירות וערוצי הפצה. בתפקידו הקודם שימש במשך שש שנים בתפקיד מנהל לקוחות אסטרטגיים ומנהל של שותפות APCהגלובאליות.

איתן אלי, בן 37, הינו בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשיית וניהול ממכללת שנקר.

 

                           קובי נח מונה לתפקיד מנהל אגף מערכות מידע ומחשוב בעיריית רמת-גן

קובי נח נבחר לתפקיד מנהל אגף מערכות מידע ומחשוב בעיריית רמת-גן, בתום הליך מכרז שהתקיים לאחרונה.

נח, תושב העיר, בוגר תואר שני במדעי המחשב ובוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע. יוצא יחידת 8200, בעל 20 שנות ניסיון בתחום מערכות מידע ובעל ניסיון עשיר בניהול, גיבוש ועיצוב פתרונות טכנולוגיים.

בתפקידו האחרון כיהן כמ"מ מנהל אגף מערכות מידע בעיריית רמת-גן. לצד ניסיונו המוניציפלי, נח כיהן בשנים האחרונות בשורה של תפקידי מפתח ניהוליים בתחום ההייטק ומערכות מידע, בהם מנהל פיתוח בבנק דיסקונט, מנהל פרויקטים בכיר בחברת אורבוטק, מנהל פרויקטים אינטגרציה ו-DevOps  בחברת Enghouse Interactive ומנהל מערכות מידע אינטגרציה ותשתיות תקשורת בבנק לאומי.

בעירייה מקווים כי במסגרת תפקידו בעיריית רמת-גן, יפעל נח  בהנגשת ושיפור השירות לתושב והגדלת סל השירותים המקוונים אותם מציעה העירייה והן בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות שימצבו אותה כמובילה בתחומה בקרב הרשויות המקומיות, תוך שמירה על העיר ומאגריה בעידן הסייבר.