מנכל Toshiba Memory מגייס עובדים בישראל, בהובלת KLA

יום ה', 17 בינואר 2019

 

מנכ"ל Toshiba Memory,  קויצ'ירו שיבאיאמה (Koichiro Shibayama), מגיע לישראל, זו השנה השנייה, על מנת לגייס מהנדסים ישראלים, בוגרי תואר ראשון, לעבודה ביפן. מר שיבאיאמה יבקר באוניברסיטת תל אביב, בר אילן ובטכניון, ייפגש עם בכירים ועם סטודנטים על מנת לספר להם על החברה ועל סביבת העבודה באתר החברה בעיר יוקאיצ'י (Yokkaichi) אשר ביפן.

"אנחנו עובדים עם טושיבה באופן צמוד כבר למעלה מ- 20 שנה ומספקים להם מכונות לבדיקת צ'יפים" מספר אורי תדמור, נשיא KLAישראל. "לפני כשנתיים, באחד מביקוריו בארץ, התייעץ עימי מר שיבאיאמה לגבי האפשרות להזמין עובדים ישראלים לעבוד במרכז הפיתוח של טושיבה ביפן, מתוך מחשבה כי שילוב בין סגנון חשיבה ישראלי ליפני יסייע להם להמשיך ולצמוח ולהציע לשוק פתרונות חדשניים ופורצי דרך. אני חשבתי שזה רעיון מצוין שיכול להצליח, ואף הצעתי לשיבאיאמה-סאן  לסייע לטושיבה בכל התהליך הלוגיסטי בארץ, הקשר עם האוניברסיטאות והמיונים של המועמדים, והנה זו השנה השניה בה KLA  עומדת בהבטחה."

שני בוגרים ראשונים מבר אילן ומהטכניון נבחרו בתהליך מיון קפדני שהחל בדיוק לפני שנה ונוהל על ידי KLA, עבור טושיבה, ובימים הקרובים הם עומדים לעבור להתגורר ביפן ולהתחיל בעבודה בחברה. זאת  לאחר, שהוזמנו בקיץ, יחד עם נציגי KLAלמשרדי החברה ביפן, להתרשם מסביבת העבודה ומן העיר בה שוכן מרכז הפיתוח. שיביאמה נחוש לגייס עובדים ישראלים נוספים ולכן הגיע השבוע לארץ, להיפגש עם ראשי האוניברסיטאות והסטודנטים המתעניינים.

"יש כאן הזדמנות נדירה לבוגרי לימודי הנדסה באוניברסיטאות השונות לעבוד באחד משלושת מרכזי הפיתוח הגדולים והמובילים בעולם בתחום של כרטיסי זיכרון מבוססי טכנולוגית פלאש" מוסיף תדמור, "העולם שלנו היום מונע ע"י דאטה, הגדלה בקצב אקספוננציאלי, והטכנולוגיה של טושיבה חיונית יותר מאי פעם, ועומדת בבסיסם של כל המכשירים שלנו – סמארטפון, מחשבים ניידים, טאבלטים,  מצלמות וכן הלאה. כך שלצעירים הישראלים ניתנת כאן הזדמנות של פעם בחיים –להתחיל את הקריירה בקדמת הטכנולוגיה העולמית, ועל הדרך לרכוש שפה ותרבות ייחודית. הקומבינציה של שלושת המרכיבים האלה תהפוך את הצעירים האלה לטאלנטים מבוקשים ביותר בתעשייה ובעסקים, בהמשך הדרך."

סטודנטים לקראת סיום לימודיהם ובוגרים בפקולטות להנדסת חשמל, הנדסת חומרים ופיזיקה המעוניינים להגיש מועמדות לעבודה בחברת Toshiba Memoryביפן, מוזמנים ליצור קשר עם חברת KLA, באמצעות המייל:  Ella.Kogan@kla-tencor.com