המהפכה ההיברידית של מיקרוסופט

יום ש', 18 בספטמבר 2021

 

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

 

הנהלת חברת מיקרוסופט בעולם ובישראל עונה עכשיו לראשונה באופן רשמי  על השאלה היכן לעבוד  והיכן להיפגש – בבית או במשרד , בתקופה זו של מגפת הקורונה.

מנכ"לית מיקורוסופט ישראל רוני אטד  חושפת עתה לראשוננה בראיון לערוץ 12 בטלוויזיה את ההחלטות בתחום זה שנמצאות כבר במימוש יומיומי.

אטד מספרת כי בסקר בינלאומי שערכה חברת מיקרוסופט בין עובדיה עלה כי 73 אחוז מהמשיבים מעדיפים גמישות במקום העבודה וחלוקה על בסיס אישי בין המשרד לבית. מתוך אלה 67 אחוז  רוצים ביכולת לבוא בכל עת למשרד לביצוע פגישות או עבודה בצוות. המחקר מעלה כי בשאלה מהו המיקום הטוב לעבוד – אין הבדל  תשובות של נשים לגברים.

לשאלה על "קיפוח" נשים במקומות עבודה מתקדמים  בישראל או במיקרוסופט עונה אטד כי "50 אחוז מהנהלת מיקרוסופט ישראל הן נשים.

לגבי ישראל מדגישה המנכ"לית את החשיבות של חינוך והכשרה בכלל והכשרה לתחומי  היי-טק.

היא מאשרת כי "בישראל נמצאות מרבית חברות ההיי-טק בין שדרות רוטשילד לקצה הרצליה ומדגישה כי הן על הממשלה והן על החברות לצאת למרחבי הפריפריה ולפעול שם ביתר שאת.

עתה נערכת החברה להכנסת מערכת ההפעלה החדשה Windows 11.

עד לפני זמן מה נמסר כי המערכת האחרונה Windows 10 תהיה האחרונה בסדר . אך עתה נראה כי מיקרוסופט ממשיכה במסלול הפיתוח של מערכת ההפעלה הפופולרית בעולם.

רונית אטד נשואה ואם לשניים, מתגוררת בתל אביב ? בעלת תואר שני ו-B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון, בוגרת מסלול מצוינות בניהול באמדוקס וחברה בארגון המנכ"לים YPO ? כיהנה כסגנית נשיא ב-AT&T במשך למעלה מ-12 שנים וכמנכ"לית של אלעד מערכות