מלם תים רכשה את חברת Automat IT

יום ה', 18 ביולי 2019

 

                                                              קבוצת מלם תים מכריזה בימים אלה על רכישת חברת Automat IT, המתמחה בשירותי DevOps וענן.

לדברי החברה, רכישה זו מחזקת את מעמדה של מלם תים כמובילה בתחום ה- DevOps בישראל וזאת לאחר שלאחרונה מוקמה הקבוצה בראש דירוג STKI. בעקבות הרכישה, תמותג מעתה חטיבת הענן של מלם תים תחת השם Automat IT.

Automat IT היא ספק של פתרונות ושירותי DevOps וענן, עבור חברות המעוניינות ביישום פתרונות תוכנה חדשניים ומיקסום הפוטנציאל בענן הציבורי והפרטי כאחד. החברה הינה בבעלות פרטית, נוסדה בשנת 2012 על ידי זיו קשטן ומעסיקה כמה עשרות עובדים. מומחיותה באינטגרציה ואוטומציה של תהליכים, מהפיתוח, דרך תהליכי בדיקות אוטומטיות ועד התקנה וקונפיגורציה אוטומטית של סביבות מורכבות ויכולות מוניטור למערכות הפרודקשיין (ייצור).

החברה נותנת מענה לארגונים בכל הגדלים ובכל הסקטורים, מסטארטאפים בתחילת דרכם ועד החברות הגדולות במשק הישראלי, כדוגמת אמדוקס, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, צים, הבורסה לניירות ערך, בזק בינלאומי ועוד.

אודי ויינטראוב, מנכ"ל משותף במלם תים, אמר: "רכישת Automat IT היא רכישה אסטרטגית, שמחזקת את הובלתה של מלם תים בתחום ה- DevOps ומעבה באופן משמעותי את יכולותיה בתחום הענן. תחום פיתוח התוכנה משתנה מקצה לקצה בשנים האחרונות, עם שיטות פיתוח מבוססות DevOps ועם המעבר לענן ולראיה, חברות מסורתיות כגון חברות הביטוח והבנקים, קיבלו אישור רגולציה לעבוד בענן ומרחיבות בכך את השוק. רכישת החברה המתמחה בעולמות ה- DevOps והענן של AWS, Azure ו- Google, תאפשר לנו להעניק שירות טוב ומהיר עוד יותר ללקוחותינו, תוך שיתוף פעולה מיטבי בין צוותי הפיתוח והתפעול".