חברת Experitest הישראלית מגיסת 30 עובדים

יום ב', 18 בספטמבר 2017

 

חברת Experitest  הישראלית, הפעילה בפלטופרמת SaaSלמפתחים בתחום המובייל, מגייסת 30 עובדים, מרביתם למטה החברה בפולג, נתניה.

חברת Experitest  הישראלית, הפעילה בפלטופרמת SaaSלמפתחים בתחום המובייל, מגייסת 30 עובדים, מרביתם למטה החברה בפולג, נתניה.

Experitest, שנוסדה בשנת 2009, מונה כ-90 עובדים, רובם המכריע במרכז הפיתוח והמטה של החברה באזור התעשיה פולג, והאחרים בהודו ובארה"ב.  החברה מתמחה בתחום החם של אפליקציות מובייל בסביבת DevOps, על מנת לאפשר לארגונים לשחרר לשוק אפליקציות במהירות ובאיכות גבוהה. (DevOpsהיא שיטת פיתוח מואץ שמאפשרת תהליכים מהירים, עם יכולת לשינויים בזמן אמת בדרישות ואינטגרציות מהירות ותמידיות על כל שינוי(.

בין העובדים שמחפשת החברה:  מהנדסי Presale, אנשי פיתוח: מפתחי ג'אווה, DevOps, ואוטומציה, ואנשי מכירות מרחוק (outbound sales). גיוס העובדים מיועד להגדלת פעילות המחקר והפיתוח של החברה, וכן על מנת להגיע ללקוחות גלובליים נוספים בתחום החם והצומח במהירות של פיתוח בסביבות DevOps.

גיא אריאלי, מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ראשי (בתמונה) מסביר: "פלטפורמת הענן ((SaaS  לבדיקות תוכנה שפיתחה החברה מאפשרת למפתחים ולבודקי אפליקציות לבדוק באופן רציף את התפקוד והביצועים של אפליקציות המובייל שהם מפתחים על גבי מכשירי מובייל אמיתיים, בתנאים של משתמש קצה אמיתי."

בנוסף לכלי הבדיקה האוטומטיים שמספקת החברה, פועלת במשרדי Experitestבפולג "חוות מובייל" (בדומה לחוות שרתים), העומדת לשירותם של מפתחים מכל רחבי העולם, וכוללת את כל מגוון המכשירים בשוק, המתעדכנים בזמן אמת על כל גרסת תוכנה ומערכת הפעלה שיוצאת לשוק. מפתחים בארגונים מכל העולם יכולים לבצע בדיקות אוטומטיות לאפליקציות שפיתחו, ולקבל פידבק מבדיקה במכשיר אמיתי בתוך חצי שעה, מה שתורם לפיתוח אג'ילי (מהיר) בעולם המובייל."