כנס ההשקעות הבינלאומי GoforIsrael

יום א', 5 במאי 2019

 

כנס ההשקעות הבינלאומי GoforIsrael  יתקיים בפעם השלישית מחוץ לגבולות ישראל, ב- 28 במאי, בעיר גי'נאן (Jinan) בסין, בירת מחוז שנדונג ((Shandong. מחוז שנדונג המתועש, המונה 100 מליון תושבים ומשתרע על 160,000 קמ"ר, נהנה מתמ"ג של 1.1 טריליון דולר, השלישי בגודלו בסין!

כ– 100 חברות הייטק וסטארטאפים ישראלים יגיעו לסין כדי להשתתף בכנס, שיציג את מיטב החדשנות הישראלית בתחומים כמו: טכנולוגיות ייצור מתקדם, IT, מדעי החיים, טכנולוגיות מים, קלינטק, אגריטק, אנרגיה, ועוד.

היזמים הישראלים ייפגשו עם יותר מ – 1,000 משקיעים בפגישות 1:1. הכנס ב – Jinanהוא פרי יוזמה משותפת של בית ההשקעות קוקירמן וקרן Catalystיחד עם Shandong Guohui, זרוע ההשקעות של מחוז שנדונג, ו - Jinan Pioneer Area.

Jinan  היא הבירה הכלכלית, הפוליטית והתרבותית של שנדונג, מהפרובינציות העשירות והמשגשגות בסין, עם רמת התפתחות כלכלית גבוהה במיוחד. זוהי הפרובינציה השנייה בסין מבחינת כמות אוכלוסיה, ונחשבת למרכז כלכלי ומוקד ייצור מוביל בסין.

אדי קוקירמן, יו"ר בית ההשקעות קוקירמן ושותף מנהל בקרן Catalyst:"זאת הפעם השלישית שאנחנו מקיימים את הכנס בסין, ואנו נדהמים מהדרישה שיש לטכנולוגיות ישראליות במדינה. במחוז שנדונג נחושים להפוך למובילים בייצור מתקדם שיסייע להם לקדם את המפכה התעשייתית הרביעית, וכן לאמץ טכנולוגיות מתקדמות במדעי החיים, אנרגיה ירוקה ותחומים צומחים אחרים. על מנת להבטיח שיעורי התאמה גבוהים לחברות המשתתפות, קיימנו מפגשים מקדימים בארץ עם המשקיעים כדי לזהות את החברות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר להצלחה בכנס. זוהי הזדמנות אדירה ליזמים ישראלים במגוון תחומים, שייהנו מההזדמנות להציג את הטכנולוגיות שלהם על הבמה וכן בפגישות מאורגנות מראש עם משקיעים איכותיים."

יאו שאומינג– יו"ר Shandong Guohui, זרוע ההשקעות של מחוז שנדונג: "מחוז שנדונג הוא מרכז מוביל לתעשיות רבות בסין. האתגר המרכזי שלנו הוא הכנסת חדשנות לתעשייה, בה שיעור החדשנות נמוך יחסית. זאת הסיבה שאנחנו מעוניינים ללמוד מישראל איך לשלב ייצור מתקדם וטכנולוגיות פורצות דרך בשוק המקומי". ממשלת מחוז שנדונג חתמה בשנת 2013 על הסכם בילטרלי עם ממשלת ישראל לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי".