רשת הקמעונאות Metro הגרמנית מחפשת סטארטאפים

יום ד', 10 בינואר 2018

 

משלחת בכירה מרשת הקמעונאות Metro  הגרמנית הגיעה לישראל לסבב פגישות עם סטארטאפים ישראלים. בראש המשלחת עמדה סילביה דודק (Sylvia Dudek) מנהלת תכנית האקסלרטור של Metro הפועלת בשיתוף חברת Techstars. המשימה: איתור חברות סטארטאפ דיגיטליות וטכנולוגיות הפועלות בתחומי הקמעונאות.

קבוצת Metroהיא הרשת הקמעונאית הרביעית בגודלה בעולם והגדולה ביותר באירופה. היא מובילה עסקים ב-35 מדינות באירופה ובאסיה בהיקפים של קרוב ל-40  מיליארד אירו. השותפה למיזם, Techstars, היא רשת גלובלית הפועלת להעצמת יזמים ברחבי העולם השואפים להכניס לשוק טכנולוגיות חדשות. הרשת תומכת כיום בעשרות תוכניות אקסלרציה ובאלפי תוכניות לסטארטאפים ברחבי העולם והיא מספקת להם גישה ישירה – לכל החיים - למשקיעים, קרנות ושותפים עסקיים רלבנטיים.

החברות והיזמים שייבחרו לתוכנית האקסלרטור (METRO Accelerator for Retail) יזכו באירוח למשך 3 חודשים בברלין, להשקעה אפשרית בגובה של 120 אלף אירו והנחיה צמודה מהמנטורים של Metroושל Techstars– מעל 100 אנשי הייטק מובילים בתחומם מהזירה הגלובלית.

?אנו מחפשים את האנשים והחברות הצעירות שמצוידים בפתרונות דיגיטליים ייחודיים וחולמים להיות חלוצים בתחומי הקמעונאות העולמית, את אלה שרוצים לעצב מחדש את התעשייה המסורתית?, אומרת דודק. ?מעבר לכל ההטבות אנו ניתן להם גישה ישירה להון האינטלקטואלי של אחת מרשתות המזון והקמעונאות המובילות בעולם ושל המנהלים הבכירים ביותר שם – כולל אפילו של מנכ?ל הקבוצה אולאף קוך... אנו מצפים לקבל מועמדויות מסטארטאפים שמוכנים להתמודד עם האתגרים הגדולים שעומדים כיום בפני התחום הקמעונאי?.

הגשת המועמדות לתוכנית פתוחה עד פברואר 2018 והתוכנית עצמה תחל לרוץ באפריל 2018. במסגרתה תנתן לנבחרים ההזדמנות להמשיך ולפתח את התכנים והרעיונות במשך 3 חודשים.