דר' מילי פרי יו"ר מרכז המצוינות בלוקצ'יין בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

יום ו', 28 ביוני 2019

דר' מילי פרי  יו"ר מרכז המצוינות בלוקצ'יין בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל הכריזה לאחרונה על הקמתו של מרכז מצוינות חדש בתחום הבלוקצ'יין בהובלתה של ד"ר מילי פרי, יו"ר BUG Blockchain University Global

"הבלוקצ'יין הוא "העתיד של הכל", מרכז המצוינות קם במטרה להפיץ את הבשורה ולהרחיב את הידע אודות הטכנולוגיה והעתיד הנועז שהיא מזמנת -  מסרה פרי.

מרכז המצוינות החדש קם במטרה לקדם את החשיפה לידע אודות טכנולוגית הבלוקצ'יין והאפשרויות שהיא מזמנת, להרחיב את מעגלי אנשי המקצוע הנחשפים ומכירים את הטכנולוגיה ולסייע בניסיון הטמעה והיישום. כמו גם לחשוף את טכנולוגיות הבלוקצ'יין לשוק הציבורי והעסקי תוך הבהרת היתרונות, האתגרים וההזדמנויות, למערכת העסקית, הציבורית ולחברה האזרחית. ולשמש במה לשיח מקצועי וסיעור מוחות משותף אודות יתרונות וחסרונות הטכנולוגיה, דוגמאות ליישומים נוכחיים ועתידיים, סיכונים ועוד.

לדברי יורם אלדר מנכ"ל הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, בלשכה פועלים כבר היום מרכזי מצוינות שהינם קהילות מקצועיות בתחומי הידע השונים: תשתיות IT, Bi Big Data & Analytics, סייבר, חדשנות, מולטימדיה, חדשנות, יזמות וסטארטאפים, מחשוב ענן, IIot – Industry 4.0, פיתוח, ניתוח והנדסת מערכות,המהווים פלטפורמה מקצועית וחברתית למנהלים ומקצוענים בתחום.

המרכזים מובלים ע"י מומחים ואנשי מקצוע. לצד מרכזי המצוינות פועלים בלשכה פורומים כמו "פורום המנמ"רים הממשלתיים ופורום מובילים דיגיטליים בעמותות. הקמת מרכז מצוינות בתחום הבלוקצ'יין, הינו נדבך נוסף בהרחבת תחומי הידע שהלשכה עוסקת בהם ובהפיכתה לבית המקצועי, חברתי של ההיי-טק ומערכות המידע בישראל.