לנובו משיקה ב-CES2020 משפחה חדשה

יום ג', 7 בינואר 2020

חברת לנובו מבשרת ב-CES 2020   על לידתה של משפחת ה-Creator  החדשה - סדרה חדשה של מחשבים ומסכים מבוססי Windows 10

מחקר גלובלי שבוצע לאחרונה חשף שיותר מ-200 מיליון יוצרים משתמשים במחשבים האישיים שלהם לפחות פעם אחת בשבוע כדי להתמודד עם היבטים הקשורים לעיסוק היצירתי שלהם. מדובר ביוצרים שנהנים לצלם, שאוהבים לספר סיפורים באופן דיגיטלי, והם משתמשים בכלי תוכנה וציוד מיוחד כדי להביא את היצירתיות שלהם לידי ביטוי - ולא מדובר בהכרח במקצוענים שמקבלים שכר, באומנים גרפיים או יוצרי סרטים. הקבוצה זו המורכבת מחובבים, פרילנסרים ואנשי מדיה חברתית היא שסיפקה ללנובו את ההשראה ליצירת סדרת המכשירים החדשה.

הגרסה המעודכנות ביותר של תוכנת Lenovo Vantage  מציעה חוויית משתמש שותאמה לדברי החברה במיוחד ליוצרים. לדוגמה, אמנים יכולים להצמיד את לוח יוצרי התוכן הדיגיטלי (Digital Content Creators) לשורת המשימות שלהם כדי לעבור בקלות ליישומי אדובי.

לדבארי לנובו המחשב שלה מציע מעבר קל בין מצבי ביצוע שונים באמצעות Q-Controlשל לנובו, עם היכולת לעבור להילוך גבוה בעת יצירת אנימציות תלת ממדיות ממוחשבות מקוריות, או בעת עריכת גרפיקה או תמונות. מערכת הקירור, המשתמשת באיפיוני בינה מלאכותית, מתאימה את עצמה למטלות המשתמש וממקסמת את חיי הסוללה כדי להוסיף עוד כ-20%  לזמן העבודה.

הסייעת החכמה של לנובו, Lenovo Smart Assist, עוזרת ב-Yoga Creator 7להיכנס למערכת ללא מגע ידיים וכן לכבות אותה באופן אוטומטי בשימוש עם מצלמת האינפרה-אדום ו-Windows Hello, או באמצעות חיישן טביעות האצבע המובנה.

זמינות ומחירים

כל מחשבי הסדרה החדשה יגיעו לארץ.

  • Yoga Creator 7,IdeaPad Creator 5 ו-IdeaCentre Creator 5  יגיעו לארץ החל ממאי. מחיריהם טרם נקבעו.
  • Qreator 27 Monitor  יגיע החל מפברואר 2020. מחיר מומלץ – 1,350 שקל
  •  Lenovo Q27hיהיה זמין בארץ החל ממרץ 2020. המחיר טרם נקבע.

לתמונות ומפרטים  Lenovo CES 2020 press kit