עוד משתתף בתחרות אבטחת המידע

יום ג', 3 באפריל 2018

חברת  ה-Cyber האמריקאית Barracuda Networks נכנסת לשוק הישראלי בשיתוף Cloudway

מקימים Cloudway צולם ע"י שירי פעמוני

 

CLOUDWAY, המייצגת פתרונות אבטחת מידע עבור עסקים מבוססי ענן, הודיעה על חתימה על הסכם הפצה בלעדי לשוק הישראלי עם Barracuda Networks, ספקית של פתרונות Cyber לענן. Cloudway תעבוד עם Barracuda להגברת המודעות למוצרי ברקודה בארץ וכמו כן להרחיב את פעילות השותפים בישראל.

ברקודה מציעה פתרונות בתעשייה שנועדו לפתור את אתגרי ה -IT המרכזיים. פתרונות סינון תוכן, פתרונות תקשורת והגשת תוכן, גיבויי מידע והגנה על נתונים והתאוששות מאסון.

Cloudway תחזק פעילות קיימת במוצרי אבטחה ל Office 365 ואירכוב דואר אלקטרוני ותחל בשיווק קווי מוצרים מובילים כגון (Barracuda NG Firewall, Web Application Firewall (WAF ופתרונות הענן Barracuda Essentials לאבטחה ואירכוב וגיבוי של דואר אלקטרוני.

הסכם חדש זה מרחיב את פעילות השותפים הקיימת בישראל באמצעות שותפים כגון NewAge, שזיהו את הפוטנציאל של Barracuda Networks לעסקים קטנים ובינוניים והחלו ביישום מוצריי ברקודה בעשרות ארגונים בארץ.

הדר אשל, מנכ"ל CLOUDWAY: "אנו שמחים מאוד על ההחלטה של ברקודה להשקיע בישראל. ישראל היא שוק מאוד בוגר בתחום אבטחת המידע והלקוחות בחיפוש מתמיד אחרי פתרונות המשלבים מגוון, איכות ומחיר אטרקטיבי אשר יכול להתאים לארגונם. אנחנו בטוחים כי המשפט "בברקודה יש לכל לקוח פתרון" הוא מאוד מתאים שכן מי לא צריך להגן על הרשת? על הדואר האלקטרוני? על המידע הרגיש?.

Eric Heddeland , מנהל מכירות דרום EMEA בברקודה אמר על השותפות: "עם Cloudway, אנו שואפים לגידול מאוד משמעותי של הנראות של ברקודה בישראל כמו הרחבת ערוצי המכירה שלנו שיגדלו במהירות בארץ בשנה הבאה. אנו בטוחים כי צוות Cloudway יש את היכולת, הארגון והתמיכה כדי לעזור לנו להגדיל הנוכחות של ברקודה בישראל."

הערת המערכת: אין מיסים על מילים