16 סטארטאפים הצטרפו למחזור השני של תכנית 365x

יום ד', 28 בנובמבר 2018

 

16 סטארטאפים הצטרפו למחזור השני של האקסלרטור העסקי 365x, המספק לחברות סטארטאפ בוגרות גישה ללקוחות וערוצי הפצה בינלאומיים. הסטארטאפים נבחרו לאחר תהליך של בדיקות מסיביות, מבין למעלה מ-200 חברות אשר הגישו מועמדות.

365xהוקם ע"י איש העסקים היהודי צרפתי פיליפ בואזיז, יו"ר ומייסד קבוצת Prodware העולמית ו-Sarona Partners הי הישראלית. בואזיז מעניק בעצמו שעות מרובות של סיוע לחברות המשתתפות בתכנית וכן חיבורים אסטרטגיים לרשת הקשרים הבינלאומית שלו.  365xשוכן במתחם העבודה המשותף של Sarona Space  בקניון כפר סבא הירוקה ובמתחם המקביל של Sarona Spaceבשרונה בתל-אביב.

הסטארטאפים שהצטרפו לתכנית מקבלים גישה ישירה ללקוחות ולערוצי השיווק וההפצה של שלוש חברות הענק השותפות לתכנית: מיקרוסופט,  Prodware Groupו-Tech Data Corporation. בנוסף לסיוע מחברות הענק הבינלאומיות, מקבלים הסטארטאפים ליווי צמוד מיזמים סדרתיים, אנשי עסקים מובילים ומנטורים מומחים בתחומים שונים, בהם מנכ"לים וסגני נשיא בחברות מובילות בארץ ובעולם. בין האנשים המעורבים בתכנית ניתן למנות את פסקל מורציאנו,נשיא Tech-Dataצרפת, סרג? מצליח, עד לפני חודשים ספורים נשיא אירופה בחברת Sage, יובי בנג'מין, לשעבר ה-CTO  של Citigroup, ומנהלים  רבים נוספים מעולם העסקים והטכנולוגיה הגלובלי שמגיעים במיוחד מרחבי העולם לעבוד עם החברות המשתתפות בתכנית.

 

תות שני, שותפה ומנכ"לית 365x  מסרה כי לכל הסטארטאפים שנבחרו למחזור השני יש כבר מוצר עובד ולקוחות. תכנית ההאצה העסקית של 365x  תאפשר לסטארטאפים לפעול בשוק הבינלאומי, להאיץ את קצב ההגעה לשוק, ולסגור עסקאות תוך היעזרות בשותפים האסטרטגיים של התכנית.