מה מבשרים האיפונים החדשים

יום א', 28 ביולי 2019

 

לפי הערכות מקצועיוות שלושת האייפונים החדשים, שיוכרזו בספטמבר הקרוב  ייראו די דומים לדגמי 2018, ויש שמועות על כך שיש להם גודל מסך זהה לאייפונים הקודמים (5.8-, 6.1- ו 6.5 אינץ').
 
תהיה להם גם אותה רזולוציה ואותה טכנולוגיית מסך (OLED בסדרות ההמשך XS ו- XS Max ומסך LCD במעבר ל- XR).
 
הם עדיין יהיו עם מזהה פנים, עם המצלמה הקדמית של עומק  והחריץ יהיה בגודל זהה. ההבדל היחיד עליו הצביע מחקר  9to5mac הוא שאפל עשויה להיפטר מ- 3D Touch ולמצלמה הפונה קדמית באייפונים של 2019 תהיה הקלטת וידאו בהילוך איטי. לא היה אזכור בשאלה אם יהיו להם סורקי טביעות אצבע במסך, כפי שהציעו שמועות קודמות.
 
מאחור תהיה בליטת מצלמה מרובעת גדולה חדשה בשלוש גרסאות האייפון לשנת 2019. ל- XR ככל הנראה תהיה מצלמה רחבה ואולטרה רחבה, והוא ימשיך להשתמש בתוכנה כדי ליצור את אפקט מצב דיוק הדיוקן.
 
בדו"ח נאמר כי הטלפונים החדשים יקבלו גם פיצ'ר חדש בשם "מסגרת חכמה". תכונה זו משתמשת בעדשה החדשה כדי ללכוד תוכן נוסף סביב התמונה שלך (לצילומי סטילס וסרטונים). מידע זה נשמר למשך זמן מוגבל כך שתוכל לחזור ולהרחיב את שולי המסגרת אם השארת מישהו או משהו מחוץ לצילום.
 
הדו"ח מגבה גם שמועות על סוללה גדולה יותר, מעבד A13 חדש וחזק יותר וטעינה דו כיוונית, בדומה לטלפוני ה- Galaxy S10.
 
שמועות אחרות מציעות כי מכשיר האייפון 11R יהיה זמין בצבעי לילך וירוק, שני צבעים חדשים שיחליפו את אפשרויות האלמוגים והכחולים של השנה שעברה.