המנווטים

יום ב', 13 בנובמבר 2017

רון דודזון מונה לתפקיד סמנכ"ל הטכנולוגיות וסגן נשיא למחקר של Skybox Security

 

ד"ר רון דודזון מצטרף לחברת Skybox Securityבתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO) וסגן נשיא למחקר ולפיתוח. Skybox    פעילה בפיתוח ושיווק פתרונות לניהול אבטחת המידע בארגון. במסגרת תפקידו יוביל דודזון את מערך המחקר והפיתוח הגלובלי של פלטפורמת ניהול אבטחת סייבר של החברה. כן יוביל את החזון הטכנולוגי ארוך הטווח של החברה, ויתמקד בתכנית התפתחות המוצר בתחומי הליבה של פתרונות החברה: הצגת תמונה מלאה של ההתקפות, נקודות תורפה וניהול איומים, ניהול הפיירוול וכלל מדיניות האבטחה. בנוסף יהיה אחראי דודזון לפיתוח יכולות בתחומי צמיחה חשובים, כגון: ניהול איומים מתקדמים וניהול אבטחת רשת של מערכות תפעוליות (OT).

Skybox, אשר מרכז הפיתוח שלה ממוקם בהרצליה פיתוח, הכריזה לאחרונה על גיוס של 150 מיליון דולר כחלק מתכניות הצמיחה של החברה והתרחבות פעילות המחקר והפיתוח.

דודזון מצטרף ל- Skyboxמחברת סיסקו, בה שימש כדירקטור בכיר למחקר אבטחה ואנליטיקס בחטיבת פתרונות אבטחת הוידאו של החברה. קודם לכן הקים והוביל את מערך מודיעין האיומים והמחקר של חברת צ'ק פוינט. לפני כן שירת דודזון ביחידת 8200, ובתפקידו האחרון שימש כסגן-מפקד 8200.

דודזון הוא בעל תואר Ph.Dבתחום הנדסת מערכות כלכליות מאוניברסיטת סטנפורד. הוא בעל תואר שני במדעי המחשב ממכון ויצמן, ובוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב.  

ניר יעקובסון מונה למנהל לקוחות אסטרטגיים למגזר הפיננסים בפורטינט ישראל

 

ניר יעקובסון (52) מונה לתפקיד מנהל לקוחות אסטרטגיים למגזר הפיננסים בחברת פורטינט ישראל, הפעילה בפתרונות אבטחת סייבר עתירי ביצועים.

בתפקידו הקודם, יעקובסון שימש במשך שנתיים כמנהל לקוחות בבלו קואט (Blue Coat). לפני כן, הוא שימש במשך 6 שנים כמנהל לקוחות אסטרטגיים בחברת צ'ק פוינט (Check Point).

יעקובסון הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.   

פאול יגר מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow

פאול יגר מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow, הפעילה בתחום של אוטומציה חכמה של תהליכי עבודה בענן. יגר יצטרף לצוות המכירות של החברה בישראל ויטפל בלקוחות קיימים, במגזרים השונים, עם התמקדות בחברות האנטרפרייז.

ב- 10 השנים האחרונות עבד יגר בחברת HPEבתפקידי מכירות בכירים של פתרונות התוכנה השונים, לרבות ניהול טריטוריה. קודם לכן ביצע תפקידי מכירות בינלאומיים בשני סטארט-אפים, ולפני זה שימש כמנהל מכירות באמדוקס.

ליגר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון  ו- MBAבמינהל עסקים ממכללת Heriot-Watt.