הכרזות חדשות אייפון 2019 של אפל

יום ג', 3 בספטמבר 2019
ממש בקרוב: אייפון 11, אייפון 11 פרו ואייפון 11 פרו מקס
 
אפל צפויה להשיק שלושה דגמי אייפון חדשים לקראתץ סוף שנת 2019, בדומה למערך של השנה שעברה. על פי השמועות, כלי ההמשך של ה- iPhone XS, XS Max נקראים iPhone 11 Pro ו- iPhone 11 Pro Max, ומוסיפים אלמנט נוסף לתכנית השמות המסובכת של אפל.
 
מבחינת העיצוב, ככל הנראה שלושת הטלפונים ייראו כמעט זהים למערך 2018, לפחות מקדימה. על פי זה ל- 11 Pro ו- 11 Pro Max מסכי OLED בגודל 5.8 ו- 6.5 אינץ ', ואילו ל- 11 יהיה מסך LCD בגודל 6.1 אינץ' עם חריץ זהה בחלקו העליון בכל שלושת הדגמים. רבים מהמתחרות של אפל, כולל סמסונג, חיסלו את החריץ.
 
מה שעשוי להשתפר בדגמים אלה הוא מערך המצלמות של TrueDepth בתוך החריץ. דוח בלומברג שפורסם לאחרונה טוען כי לטלפונים תהיה גרסה משופרת של Face ID, המסוגלת לתפוס שדה ראייה רחב יותר.
 
בחלק האחורי של הטלפון יהיו הכי הרבה שינויים. על פי השמועה, בליטה של ??מצלמה מרובעת גדולה עם חיישנים חדשים. בנוסף לעדשות הטלפוטו וזוויות הרחבה הקיימות, שני הדגמים המתקדמים יותר יקבלו עדשה רחבה במיוחד עם זווית רחבה ואילו לאייפון 11 הזול יותר תהיה הגדרת עדשה כפולה חדשה עם עדשות רחבות וטלפוטו.
 
iphone11-fan-2
 
על פי השמועות, כל החלק האחורי של הטלפון, כולל המצלמה, יהיה מעוצב באחידות.
 
הטלפונים יקבלו גם תוכנה חדשה שתאפשר להם להרחיב את מסגרת הצילום גם לאחר הצילום, ותוסיף מידע נוסף. יש מצב של צילום באור נמוך או לילה הדומה לתכונה Night Sight בפיקסל 3 של גוגל.
 
דגמי ה- Pro החדשים עשויים להופיע לראשונה בגימור זכוכית מט בגב. הם עשויים גם להעלים את לוגו האייפון בתחתית הטלפונים ופשוט לשמור על אפל.
 
על פי הדיווח של בלומברג, הזכוכית באייפונים החדשים תהיה קשה הרבה יותר לפיצוח באמצעות "טכנולוגית התנגדות חדשה להתנפצות" כמו גם יש עמידות טובה יותר למים. גם הדגמים הישנים כבר דורגו כדי לשרוד כמות טובה של חשיפת מים בדירוג iP68.
 
מתחת למכסה המנוע אנו מצפים לשדרוגים מצטברים למעבד: שבב A13 חדש עם מעבד מהיר יותר, והגרסה האחרונה של התוכנה הניידת של אפל, iOS 13.
 
כמו כן, השמועות של אפל מבטלות את מגע ה- 3D באייפונים של 2019. הם עדיין ישמרו על חלק מאותה פונקציונליות 3D Touch כמו קודמיהם, אבל לפחות אחד משלושת הדגמים (ככל הנראה המקס) יהיה תואם את העיפרון/חרט של אפל.
 
לאייפונים של 2019 יהיו גם סוללות גדולות יותר, אשר בשילוב עם מעבד יעיל יותר יכולים להבטיח  חיי סוללה ארוכים משמעותית. כמו כן, תהיה תכונת טעינה אלחוטית הפוכה כמו Galaxy S10 ו- Note 10, שתאפשר לטעון מכשירי אפל אחרים כמו ה- AirPods (עם מארז הטעינה האלחוטי). וזו יכולה להיות השנה בה אפל כוללת מטען מהיר בתיבה. למרות היכולות לטעינה מהירה, הדגמים הנוכחיים כוללים רק מתאם חשמל סטנדרטי של 5 וואט USB וכבל USB-לברק בתיבה.
 
התמחור באייפון 11, אייפון 11 פרו ואייפון 11 פרו מקס ככל הנראה יהיה בקנה אחד עם הדגמים של השנה שעברה. הזמנות מוקדמות יפתחו ביום שישי שאחרי האירוע (13 בספטמבר), כשהטלפונים מגיעים לחנויות ובדואר ביום שישי שלאחר מכן, 20 בספטמבר.
 

בגזרת המחירים, את ה-iPhone 11 (המחליף ל-iPhone XR) תוכלו להשיג בצבעים סגול, אדום, צהוב, כחול וירוק עבור תג מחיר התחלתי של 749 דולרים.

את ה-iPhone 11 Pro תוכלו להשיג בצבעים שחור, לבן וזהב עבור תג מחיר התחלתי של 999 דולרים.

את ה-iPhone 11 Pro Max תוכלו להשיג בצבעים שחור, לבן וזהב עבור תג מחיר התחלתי של 1099 דולרים.