ליד ההגה

יום ש', 16 בספטמבר 2017

ראש השב"כ לשעבר, יורם כהן, מצטרף לחברת Safe-T

 

חברתSafe-T, מהחברות הפעילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת,מודיעה על הצטרפותו של ראש השב"כ היוצא, יורם כהן, לחבר בוועדה המייעצת שלה .

יורם כהן כיהן כראש שירות הביטחון הכללי (השב"כ) בשנים 2011-2016 ומילא קודם לכן שורה של תפקידים בכירים בשירות הביטחון. כהן הינו בעל רקע עשיר בתחומי הביטחון והמודיעין וכיום מייעץ לחברות בארץ העוסקות בתחום ביטחון הפנים בארץ ובעולם..

לכהן תפקיד מרכזי בהבנת הצורך בהתמודדות עם איומי הסייבר בזירה הביטחונית וחלק ניכר מהפתרונות שפותחו בשירות הביטחון הכללי ומסייעים עד היום בהגנה נגד איומים אלה  הוטמעו בהובלתו.

שחר דניאל, מנכ"ל החברה, ציין: "אנו מברכים על הצטרפותו של יורם כהן ל- Safe-T. ניסיונו הרב של יורם בעולמות המודיעין וההגנה, כמו גם קשריו הענפים בארץ ובעולם, יכולים לסייע לנו רבות לקדם את הפתרונות הייחודיים שלנו להגנה על מידע אירגוני. זאת בין היתר, משום שהנכסים האסטרטגיים של כל מדינה נמצאים כיום במרחב הקיברנטי ומכאן נובעת חשיבות ההגנה עליו."

Experis-ארז בנוביץ' פורש לאחר עשור בתפקיד –  יחליפו דרור ליטבק

·       בנוביץ' הודיע כי יפרוש בסוף השנה מתפקידו כמנכ"ל החברה וכחבר בהנהלה האירופאית של Experis העולמית, לאחר עשור בו הנהיג את החברה ומימש את האסטרטגיה הגלובלית שלה לצמיחה אורגנית ובאמצעות רכישות בעולם הIT -

·       דרור ליטבק, המנכ"ל הנכנס, מכהן בשנה האחרונה כסמנכ"ל, מנהל חטיבת  Key Accounts ב-Experis ישראל  ובעל 12 שנות ניסיון בקבוצת Manpower, חברת האם של Experis

·       אמנון רדר, יו"ר קבוצת Manpower: "ארז קיבל את Experis לפני 10 שנים כחברת  טכנולוגיה והשמת עובדים צעירה והצעיד אותה למחוזות חדשים והישגים  עסקיים של צמיחה שנה אחר שנה  בשוק ה- IT וההייטק הישראלי. אנו מודים לו על תרומתו האדירה לחברה ומאחלים המון בהצלחה למחליפו, דרור ליטבק"

·       ליטבק (38), שיחליפו בתפקיד, הגיע לקבוצת MANPOWER בשנת 2005 . עם השנים התקדם ובין תפקידיו הנוספים בקבוצת כיהן גם כמנהל הפיתוח העסקי וסמנכ"ל פיתוח עסקי של ,ManpowerGroup Solutionsחבר הנהלה קבוצת Manpower ובתפקידו הנוכחי, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים של  Experis.

ליטבק הינו בעל B.A במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון,  MBA בהצטיינות מהמרכז האקדמי פרס ובוגר  תוכנית לימודי מנהלי מערכות מידע CIO של הטכניון.

ג'סטין בונאר מצטרף ל-Cymmetria כסמנכ"ל מכירות

 

Cymmetria מוסרת על הצטרפותו של ג'סטין בונאר לשורות החברה בתפקיד סמנכ"ל מכירות, שיוביל את פעילות המכירות של סימטריה בעולם.

 

"אנו נרגשים כי מי שהיה סמנכ?ל מכירות ופיתוח עסקי בחברות מצליחות כמו Trusteer בחר להצטרף אלינו ב-סימטריה?, אמר גדי עברון, מייסד ומנכ"ל סימטריה.

 

טרם הצטרפותו לסימטריה, ובנוסף לתפקידו הקודם ב- Trusteer, שימש ג'סטין כסמנכ"ל מכירות וראש פעילות צפון אמריקה ב- Coronet. בונאר הוא גם מנהל מייסד ב- PassMark Security (שנרכשה על ידי RSA) והוא החזיק בעמדות בכירות ב- ThreatMertix ו- Intuit. ג'סטין מייעץ לחברות בשלבי פיתוח מוקדמים בתחומי האבטחה וה- FinTech.

 

"בנוסף לפעילות המקצועית שלו, ג?סטין גם מתאים לרוח החברה. בזמנו הפנוי ג?סטין מתחרה מקצועית בשיט, וצלם חובב", אמר גדי.