סמארטפון הדגל של חברת LG, ה-G6, הושק בברצלונה

יום ב', 27 בפברואר 2017

עוד בתערוכתה המובייל ברצלונה:

סמארטפון הדגל של חברת LG, ה-G6, הושק  בברצלונה, עוד לפני פתיחת תערוכת הסלולר MWC בברצלונה במסיבת עיתונאים ענקית.

הכרזת LG זוכה לתשומת הלב והציפיות מהמכשיר החדש רבות על רקע השאיפה להשיג נתחי שוק שלא הושגו במכירות ה-G5.

חלון פנימי (iframe)

המכשיר כולל מסך בגודל של 5.7 אינץ'. הייחודיות של המסך היא בכך שהוא תופס 80% מחזית המכשיר וכך משיג ניצולת מקסימלית.

יחס המסך הוא 18:9, מה שמאפשר לחלק את המסך לשני ריבועים שווים. יחס המסך מקנה חוויית צפייה עשירה יותר, וישפר העלאת תמונות למדיה חברתיות. כשפועלים עם המכשיר מתקבלת תחושה נעימה יותר לשימוש היות והוא יחסית צר ולכן ההקלדה ביד אחת הופכת ליעילה יותר. המכשיר מגיע בצבעים שחור, לבן ופלטינום.

המכשיר  מגיע בתקן IP68  נגד אבק ומים. המצלמה האחורית באיכות 13 מגה פיקסל ובעלת עדשה כפולה שמאפשרת צילום בזווית רגילה או רחבה של 125 מעלות. המצלמה הקדמית גם כן בעלת עדשה כפולה בזווית של 100 מעלות. המכשיר עבר מבחני נפילה שמקנים לו עמידות יתירה, וכן מסוגל לעמוד בטמפרטורות קיצוניות באמצעות צינורית מיוחדת שמורידה לו את החום הפנימי.

זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LGישראל אמר ל"גלובס" ש"ישראל תהיה המדינה הראשונה שבה המכשיר יושק. זה אומר ש-LGמייחסת לישראל חשיבות עליונה בגלל אופי המשתמשים הישראליים כמאמצי טכנולוגיות חדשות. אנחנו בטוחים שהמכשיר ינחל הצלחה גדולה כי הוא נולד מהקשבה לצרכי משתמשים ומש בו מגוון רחב של תכונות שיאפשר את השימוש הנוח ביותר. המכשיר צפוי להיות מושק בישראל בתוך שבועות ספורים."

לראשונה ב-LG מגיע המכשיר עם גוגל אסיסטנט, תוכנה שמסייעת לביצוע פעולות ביתר קלות. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד נוגט ומעבד המכשיר הוא סנאפדרגון 821.