ליד ההגה

יום ג', 27 בינואר 2015

מוטי מזרחי מונה לסמנכ"ל פיתוח מערכות

מוטי מזרחי מונה לסמנכ"ל פיתוח מערכות בטלדור קבוצת מערכות. בתפקידו האחרון שימש כמנהל אגף פיתוח מערכות בחברה. מזרחי, 53, בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, מאוניברסיטת בן גוריון, הצטרף לטלדור בשנת 1988 ומילא שורה ארוכה של תפקידים מקצועיים וניהוליים בתחומי הפיתוח, ניתוח וניהול פרויקטים .

במסגרת תפקידו אחראי מזרחי על תחום פיתוח פתרונות התוכנה של החברה, והוצאתם לפועל במסגרת פרויקטים בכל סדרי הגודל ובחזית הטכנולוגיה, בדגש על המגזר הממשלתי, הציבורי, המוניציפאלי והמסחרי.

 

בין הפרויקטים תחת תחום אחריותו של מזרחי ניתן למנות את רשות ני"ע, משרד הביטחון, בתי הדין הרבניים, נציבות כבאות ארצית, משרד החינוך, משרד הפנים, משרד הרווחה, המרכז למיפוי ישראל, סלקום, פרטנר, Verint, חברת הפחם הלאומית, מקורות, חברת החשמל לישראל, רשות שדות התעופה, נמל אילת, חברת סוויספורט ישראל, חברת אוורסייז, עשרות רשויות מוניציפאליות ותאגידי מים ועוד.

                        דוד פרס מונה למנהל חטיבת One1ERP  בקבוצת One1

דוד פרס מונה למנהל חטיבת One1ERPבקבוצת One1. פרס ידווח ישירות לשי אוזון, מנכ"ל קבוצת One1. במסגרת תפקידו ינהל פרס את הפעילות העסקית של החטיבה מול הלקוחות הקיימים בשוק, במקביל לכניסה לשווקים חדשים. כמו כן יפעל פרס להמשך פיתוחה של מערכת ה-ERP  הישראלית המובילה One1View, מערכת הדגל של One1אשר פותחה על ידה.

קודם לכן שימש פרס כסמנכ"ל מכירות וחבר הנהלה בחטיבת המודיעין בנייס מערכות, וכסמנכ"ל מכירות וחבר הנהלה באודיוקודס. פרס ניהל את אגף הייעוץ של אורקל בישראל, והיה חבר בהנהלה של אורקל בארץ. לפני כן ניהל את קבוצת היישום של פתרונות ERPבמטריקס (ניו אפליקום).

דוד פרס הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מערכות מידע מהטכניון.