סמסונג לא עוצרת בקורונה

יום ב', 27 באפריל 2020

קטר ההי-טק לא עוצר מדהירתו לחדשנות.

כאשר הסגר ושאר פגעי הקורונה  גורמים למכירות הטלפון לצלול ב -38% כבר בפברואר לעומת השנה שעברה.חברות מסוימות משיקות ומוכרות  טלפונים באופן מקוון, כמו ה- iPhone SE החדש של אפל ו-OnePlus 8 ו8 Pro . 

אפילו כאשר מפעלים מועדים להיסגר בכל עת במקרה של מקרים של COVID-19 , העיתוי של טלפונים חדשים אפשריים, כמו Galaxy Fold 2 ו- Galaxy Note 20 עולה באוויר.

הראוותנות של טלפון מתקפל ויקר מרימה גבות בתקופה שבה נראה שחברות, כולל סמסונג , נופלות למכשירים זולים יותר, כמו הGalaxy A51 400 $ -מוצעים כעת.

כאן אנו מציגים את ספקולציות - Galaxy Fold 2    אם כי סמסונג לא הודיעה רשמית על תוכניות לבצע גלקסי קיפול 2. אם הטלפון אכן יושק, זה יהיה העיצוב השלישי המתקפל של סמסונג, אחרי גלקסי קפל המקורית ו-הFlip Galaxy Z קטן יותר וזול יותר .

 

כך יראה תכנון מחדש שלGalaxy Fold: 

עיצובGalaxy Fold 2:   אותה צורה, אך יציבה יותר

סביר להניח שהגלקסי קיפול 2 יעבוד עם התבנית המקורית.   אותו עיצוב שמציב את המסך המתקפל הגדול יותר בחלק הפנימי של מכשיר שנפתח כמו ספר, ואת המסך הקשיח והקטן יותר מבחוץ "ככיסוי", צורה המגנה על המסך הפנימי מפני נזק נוסף.

נראה כי  גלקסי קפל 2 הולכת בעקבות המקור עם שני מסכים - אחד מבחוץ  למשימות קצרות, כמו השקת שיחת טלפון או תגובה לטקסט מהיר, והמסך הגדול יותר בפנים שעושה הכל להצגה כבדה של צפייה בווידיאו, ריבוי משימות והרכב אימיילים ארוך יותר

המסך הגדול יותר אמור לעקוב אחר ה- Galaxy S20 עם קצב רענון של 120 הרץ, ואילו המסך הקטן יותר יופיע כברירת המחדל של 60 הרץ.

 קצבהרענון המהיר יותר גורם לגלילה, לניווט ולחלק מהמשחקים לפעול בצורה חלקה ביותר, אך זה גם יכול לשתות את חיי הסוללה בקצב מהיר יותר

יתר התכונות והמחיר ידלפו בשלב מאוחר יותר.