לקראת חידושים במוצרי אפל

יום ב', 20 במאי 2019
מסתובבות הרבה שמועות על ה- iPhone 11R, ההמשך המשוער ל- iPhone XR זול יותר של אפל, יחד עם עדכוני הייצור לגבי שאר האייפוד של Apple 2019.
 
אפל פרסמה את עדכוני התוכנה העיקריים האחרונים iOS, MacOS, WatchOS ו-VOS לפני WWDC. 
 
Apple מתחילה t, הייצור של חלקי מפתח ל-11 iPhone
אנחנו נמצאים במרחק של פחות מארבעה חודשים מן הפגישה הבאה של מכשירי iPhone, כלומר הייצור ההמוני של מכשירים אלה מתקרב קרוב יותר ויותר. על פי דו"ח בלומברג האחרון, אפל עומדת להתחיל בייצור המוני של שבבי A13 שלה, מעבדי הדור הבא שצפויים להפעיל את מכשירי האצווה החדשים שלהם. הדו"ח גם מזכיר כי אייפון צפויים להיות בעלי טעינה אלחוטית לאחור, כמו גלקסי S10 של סמסונג, ומערך שלוש מצלמות על הגב.
 
האינטרנט הוצף בתמונות קונספט וקטעי וידאו המפרטים את מה שה- iPhone 11 החדש ו- iPhone 11 מקס ייראו עם מערך של שלוש מצלמות על הגב. רוב ההדלפות בשלב זה נראות כאילו התיישבו על אותו דגם: שלוש עדשות על גב הטלפון, מוקפות בכיפה גדולה, בולטת. העיצוב לא זכה בעבר לקבלת פנים חיובית מאוד בקרב אוהדי אפל, ועכשיו זה נראה כאילו 11R עשוי לחלוק את אותו גורל עיצוב.
 
על אף העובדה כי יש רק שתי עדשות  יש לגבי ה- iPhone 11R שמועה להוספת עדשה  השנה, ואילו  מודלים יקרים יותר יקבלו עדשת זווית רחבה במיוחד.
 
אבל לפחות כמה צבעים חדשים נוצצים עשויים לעזור להסיח את הדעת.
על פי  שרשרת הבלוג Macotakara ה- iPhone 11R יוסיף לבנדר וירוק על לוח הצבעים שלו, לאחר שהוסיף בשנה שעברה לבן, שחור, צהוב ואדום.
 
עדכוני תוכנה עבור מכשירי iPhone, Mac ו- Apple Watches: 
אפל פרסמה לאחרונה את עדכוני התוכנה העיקריים שלה עבור iOS, MacOS, WatchOS ו- TVOS, לפני שהחברה חושפת את הדור הבא של מערכות ההפעלה שלה ב- WWDC 2019 ב -3 ביוני.
 
אם יש לך iPhone או iPad, אתה יכול לצפות לתיקוני באגים עם iOS 12.3 ושיפורים בשירות החדשות של אפל, Apple Music, Apple Remote Remote ו- CarPlay וכן תמיכה ב- AirPlay 2 לטלוויזיות חכמות תואמות, כך שתוכל לצפות בתוכן המסך הגדול ביותר בבית שלך.
 
מה חדש באפליקציית הטלוויזיה?
אחד השינויים הגדולים ביותר צפויים לבוא עם iOS 12.3  עבור  Apple App  זה App שמגיע preloaded ברוב מכשירי iPhone ו- iPad.