סמארטפונים במחיר מציאה - גם מעבר לחגים

יום ב', 2 בדצמבר 2019

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

סמארטפונים במחיר מציאה - גם מעבר לחגים. אבל כל חג מביא אתו הוזלות שכדאי לעקוב אחריהן.

להלן כמה עצות מפי סוקרי איכות ושוק "בהזדמנות" - בארצות שונות.

אמנם הפרסומות מתרכזות בדרך כלל בטלפונים העליונים כמו Galaxy Note 10 Plus ו- iPhone 11 Pro Max שמחירם החל מיותר מ -1,000 דולר, וטלפונים מעולים הופכים יקרים יותר...
אולם ככל שחלק מהטלפונים מתחילים להיות יקרים יותר, הטלפונים התקציביים/זולים מתקדמים ואורזים תכונות פרימיום משלהם. יש המון מכשירים משתלמים שהם מהירים, מצלמים תמונות נהדרות ומציעים תכונות תוכנה מודרניות שלא ישברו את הבנק. רבים מהבחירות שלנו לטלפון הטוב ביותר מתחת ל -500 דולר יצאו השנה, ומכשירים מסוימים בסבב זה הושקו עוד בשנה הקודמת. זה לא אומר שהם מיושנים - לרובם עדיין יש מעבדים מתקדמים ומצלמה טובה שתוכלו להשיג בדרך פחותה מזו שהעלו לראשונה.
 
אלה הטלפונים הזולים הטובים ביותר שראוי לנסות עכשיו:
 
אפל אייפון 8 - המחיר 449 דולר
אף על פי שעלה לראשונה בשנת 2017, ה- iPhone 8 הוא עדיין טלפון סולידי, והוא האייפון הזול ביותר של אפל שתוכלו עדיין לקנות חדש. הטלפון אורז בשפע של תכונות נהדרות כמו עמידות בפני מים, טעינה אלחוטית, כפתור בית עמיד יותר במצב מוצק ומצלמות טובות באמת. 
 
פיקסל 3 של גוגל - המחיר 499 דולר
אם אתה רוצה מצלמה יוצאת דופן, Pixel 3 המוזל הוא הימור נהדר. המצלמה שלו מצלמת תמונות נהדרות באור יום או בחושך, ובמצלמת ה- selfie המשנית שלה בעלת זווית רחבה, תוכלו "להנציח"  selfies קבוצתיות שמתאימות לכל אחד. יש לו גם תכונות תוכנה טובות מסך חכם שלדוגמא, מסנן וחוסם שיחות רובוטים ופרסומות משווקים  כך שנמנעת  הסחת דעת.
 
סמסונג גלקסי A50 - המחיר 350 דולר
ה- Galaxy A50 הוא חלק מסדרת ה- A של סמסונג, שהיא הרבה יותר זולה מסדרת הטלפונים S-S העליונה. במחיר של 350 $, או £ 309  סמארטפון תקציב זה הוא אחת מאפשרויות הטלפון החכם הזולה ביותר של מכשירי הטלפון החכם ב- Galaxy. כולל תצוגה של 6.4 אינץ ', קורא טביעות אצבע במסך ושקע אוזניות. מאחור שלוש מצלמות הכוללות עדשות רחבות זווית כמו גם "עדשת עומק", המשמשת לצילומי דיוקן עם רקע מטושטש.
 
מוטורולה מוטו Z4  המחיר - 500 דולר
ה- Moto Z4 הושק בחודש מאי ללא תרועה רבה, למרות העובדה שהוא אחד הטלפונים הבודדים שיכולים להתחבר ל- 5G. זה עובד עם אביזר מודולרי מסוג Moto Mod, שמתחבר לגב הסמארטפון.  מחיר הטלפון "בהזדמנות" הוא 500 $  וה- Mod עולה תוספת, אך גם עם העלויות הנוספות, ה- Z4 הוא הטלפון 5G הזול ביותר עד כה. 
 
LG G8 ThinQ - המחיר 500 דולר
LG מוכרת את LG G8 הפרימיום שלה עם אלכסה במחיר של 500 דולר  - הנחה גדולה ממחיר ההשקה המקורי שלה 850 דולר. כאחד מהטלפונים המתקדמים האחרונים עם שקע האוזניות, ה- G8 בולט בנדירות.  למכשיר יש גם מסך בהיר וחד, מצלמה אחורית רחבה עם זווית רחבה, מעבד מהיר ועמידות בפני מים. 
 
גוגל פיקסל 3A XL - המחיר 479 דולר
ל- Pixel 3A XL יש את כל מה שאתה אוהב בפיקסלים 3A אך באריזה גדולה יותר. המכשיר  הגדול יותר כולל גם תצוגת OLED בגודל 6 אינץ 'בהשוואה למסך 5.6 אינץ' של Pixel 3A, וכולל גם סוללה גדולה יותר של 3,700 מא"פ.