תחייתו של פאלם כמכשיר שאינו טלפון

יום ד', 17 באוקטובר 2018
PALM - פאלם היתה  הידועה ביותר כחלוצה בעולמות של עזרים דיגיטלים אישיים וטלפונים חכמים. אף על פי שהחברה מתה כבר שנים, המותג עדיין מתגאה בפולחן בקרב אנשי הייטק ותיקים.
 
זה אולי מפתיע כי תחייתו של פאלם מגיעה בצורה של מכשיר שאינו ... טלפון.

פאלם החדש אינו טלפון אלא מכשיר נייד נלווה שנראה כמו תינוק iPhone. זה נועד לשמש תחליף קל כאשר אתה במכון הכושר, במועדון או יוצא לבלות עם המשפחה שלך. המכשיר של $ 349, שנמכר באופן בלעדי בארה"ב על ידי Verizon Wireless, ישלב את הטלפון הקיים שלך, אך יש לו רדיו סלולרי משלו, הדורש תשלום נוסף בסך 10 דולר על החשבון האלחוטי החודשי.

 
פאלם היא רישום סטארט-אפ חדש בסן פרנסיסקו אחד השמות המכובדים ביותר בתעשיית הטלפונים החכמים, והכל כדי ליצור מכשיר שנועד לשחרר אותנו מהפגזה מתמדת של הודעות אימייל, הודעות פרסום ופוסטים של אינסטגרם שמטרידים את חיינו.
 
אפל גוגל כבר אימצו את הרעיון של הפחתת התלות שלך במוצרים שלהם, בעיקר באמצעות יישומים אישיים המאפשרים לך לעקוב אחר השימוש שלך, ובמקרים מסוימים, לחסום את הגישה ביחוד לילדים בפרט, המבלים יותר מדי זמן בטלפון.
 
המכשיר החדש נתקל בלא מעט ביקורת:
 

זו אומרת כי ה-Palm הוא התקן שאתה יכול להוסיף על תוכנית/מנוי  Verizon שלך,  זה מיני טלפון שנועד לך כאשר אתה רוצה להיות קצת פחות מוסח דעת על ידי הטלפון הגדול שלך עם כל היישומים שלו. עם זאת, המכשיר מפעיל גרסה מלאה של Android 8.1 ואת כל היישומים מחנות Google Play.

בסך הכל הרעיון הוא שלא תהיה אובססיבי לטלפון שלך. זה כמו טלפון לטלפון שלך שמדבר אליך בעיקר דרך טקסטים כתובים. מוזר. אבל גם: מרתק.