פרטנר בחרה בפלטפורמת הענן הציבורי של אורקל

יום ג', 15 במאי 2018

 

קבוצת פרטנר בחרה בפלטפורמת הענן הציבורי של אורקל כשירות עבור לקוחותיה העסקיים. ההכרזה על שיתוף הפעולה בין פרטנר ואורקל נעשתה בכנס ענן אורקל השנתי Oracle Cloud Tech Dayשהתקיים בת"א ב-10 במאי 2018.

קבוצת פרטנר מספקת מגוון רחב של שירותי תקשורת ופתרונות ITואינטגרציה ללקוחות עסקיים מהגדולים במשק, בהם חברות רב לאומיות, חברות פיננסים, קמעונאות ותעשייה, רשויות מוניציפליות, מגזר ציבורי ועוד. פלטפורמת הענן הציבורי של אורקל תאפשר לפרטנר להציע ללקוחותיה פתרון ניהול ואוטומציה של כלל צרכי ה-ITבחברה, מספק מרכזי אחד בפתרון אחוד, הן בסביבת ענן ציבורי והן בענן פרטי.

לדברי אסף סובול מנהל פיתוח עסקי באגף הטכנולוגיה באורקל ישראל: "שיתוף פעולה אסטרטגי זה מאפשר בפעם הראשונה ללקוח עסקי לקבל מענה מלא לכלל צורכי הIT-הארגוני והפרטי – כל זאת מספק אחד, שמאפשר קישוריות רחבה, מאובטחת ואיכותית".

הענן של אורקל מספק את מגוון שירותי הענן: תשתית כשירות (IaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS), תוכנה כשירות (SaaS) ונתונים כשירות (DaaS). שירותים אלו משמשים לבנייה, פריסה, אינטגרציה ולהרחבה של יישומים לסביבת הענן.

פלטפורמה הענן של אורקל תומכת במספר רב של תקנים פתוחים (SQL, HTML5, RESTוכו'), פתרונות קוד פתוח (Kubernetes, Hadoop, קפקא וכו'), מגוון שפות תיכנות, מסדי נתונים, מגוון רחבה של מערכות הפעלה וכן תוכנות צד שלישי .

הענן של אורקל משולב בפריסת דאטה סנטרים בכל העולם זמינות וגיבוי (מחוייב ב-SLA) והכל משולב במודלים מסחריים פשוטים ואטרקטיביים.