תגבור כוחות

יום ב', 25 בספטמבר 2017

IBM רכשה צוות מפתחים ישראלי העוסק בתחום תקשורת הענן

IBM רכשה צוות מומחים ישראלי בתחום הרשת המתקדמת, שפעל עד כה במסגרת חברת Cloudigo. הצוות הישראלי עוסק בפיתוח טכנולוגיה המאפשרת להעביר את משימות הרשת מן השרת – אל שולי הרשת, תוך שיפור יעילות התפקוד של מרכז עיבוד הנתונים. הבלוג האישי של ג'ון קונסידיין, מנהל תחום שירותי תשתיות הענן בקבוצת ווטסון ופלטפורמות הענן של IBM, מציין כי הצוות מביא עימו ל- IBM כישורים וטכנולוגיות ההולמות באופן הדוק את כיווני ההשקעה של IBM בתחום עיבוד הרשת המתקדם – כחלק מפלטפורמת הענן של החברה. הצוות יעבוד מחדש במסגרת מעבדת חידושי הענן של IBM, הפועלת כחלק מקבוצת תשתיות הענן של החברה.

רחל שאול מונתה למנכ"לית עמותת "PresenTense Israel"

רחל שאול, שעמדה בראש מחלקת שיווק תאגידי וקשרי חוץ בחברת "נטפים" אשר עשתה אקזיט בשווי של כ-2 מיליארד דולר, מונתה בידי הוועד המנהל של "PresenTense" למנכ"לית החדשה של העמותה, ותחליף בתפקידה את המנכ"ל היוצא גיא שפיגלמן.

שאול בעלת שני תארי מאסטר בהצטיינות, מביאה עמה כ-20 שנה של ניסיון בתפקידי ניהול ושיווק בכירים בחברות גלובליות בתעשיות שונות דוגמת תעשיית ההיי-טק והחקלאות.

טרם הצטרפותה ל"נטפים", שימשה בין השנים 2003-2008 כמנהלת מותג ופרסום גלובלי בחברת "Comverse Technology, Inc."

לפני כן מילאה שורה של תפקידי ניהול ושיווק בחברות סטארט-אפ, בין היתר בחברת Midbar Tech,Titan 3D Technologies ועוד.

כעת שאול מצטרפת ל-"PresenTense" ותתחיל בתפקידה בנובמבר, בתקופת חפיפה עם המנכ"ל היוצא גיא שפיגלמן ועם סיום שליחותה לקניה מטעם מש"ב ומרכז כרמל, בשיתוף מרכז אקטיל וסוכנות הנשים של האו"ם, כמרצה מומחית בתחום מנהיגות טרנספורמטיבית בעסקים חקלאיים.

עמותת "PresenTense", החלה את דרכה בישראל לפני כעשור, וכחלוצה בתחום הקימה בין היתר את ה-HUB הראשון בישראל ואת האקסלרטור הראשון ליזמות טכנולוגית בחברה הערבית. בשנים האחרונות אף הקימה את "MassarUP", המועצה ליזמות בחברה הערבית, את האקסלרטור הראשון לנשים חרדיות ואת האקסלטור הראשון מסוגו בעולם לטכנולוגיה מסייעת, המתמקדת במציאת פתרונות עבור אנשים עם מוגבלויות.

מירב שגב – איתן מונתה למנהלת מכירות מגזר הייטק וטכנולוגיה בקבוצת אמן

nירב שגב-איתן מונתה למנהלת מכירות מגזר הייטק וטכנולוגיה בקבוצת אמן, מקבוצות ה-ITהמובילות בישראל.

במסגרת תפקידה תהיה אחראית מירב על פיתוח עסקי וקידום מכירות קבוצת אמן במגזרי הפינטק, הייטק וחברות הזנק. תפקיד זה משקף את הצורך של לקוחות אלו לקבל פתרונות מוכללים בכל עולמות התוכן – פיתוח, אבטחת מידע, ניהול מידע, BI, תשתיות מחשוב וענן ועוד – על מנת שיוכלו לרכז את מאמציהם לטכנולוגיית הליבה שלהם.

מירב בוגרת תואר בביוטכנולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ומתמחה בלימודי ייעוץ ממכללת פתרונות. בתפקידה הקודם ניהלה את השיוק והמכירות בקבוצת יוניטסק.

מירב קינן מונתה למנהלת איגוד תעשיות החדשנות ועתירות הידע

מירב קינן (46) מונתה למנהלת איגוד תעשיות החדשנות ועתירות הידע בהתאחדות התעשיינים. זאת על רקע החלטת הנהלת התאחדות התעשיינים, לפתח ולהגדיל את פעילות חברות החדשנות וההיי-טק התעשייתיות.  במסגרת תפקידה החדש, תנהל קינן את חברות התעשייה מתחומי הסייבר, התוכנה, החומרה ועוד.

קינן כיהנה לאורך הקריירה במספר תפקידים מובילים בתחום השיווק בחברות תקשורת. בתפקידה האחרון  ניהלה את אגף השיווק העסקי בחברת "פרטנר תקשורת". לפני כן עבדה בחברת בזק כמנהלת מחלקת שימור לקוחות (מצטיינת חברה 2011), ובחברות "013 ברק" ו- "מירס" כמנהלת שיווק.

היא בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובלשנות, ותואר שני במנהל עסקים.