הזוכים בתחרות היזמות

יום ה', 11 במאי 2017
 
 
הזוכים הם: במשקל הכבד: Water.io- אשר פיתחו פלטפורמה של פקקים חכמים ואריזות חכמות לבקבוקי שתיה, אריזות של תרופות, חומרי ניקוי, קוסמטיקה ועוד, המספקים התראות שונות למשתמשים כגון: מתי לצרוך תרופה, מתי לשתות מים, מתי המוצר נגמר.
 
במקצה הבינוני: Hargol FoodTech- חרגול פודטק הקימה בישראל בשנת 2016 את החווה המסחרית הראשונה בעולם לגידול חגבים. החברה משווקת אבקות חלבון מחגבים כרכיב לתעשיית המזון האמריקאית.
 
במקצה הקל: חברת RadGreen – החברה פיתחה מערכת חיישנים ותוכנת AI בענן לניטור והתראה על מזהמים, הניתנים למדידה באוויר, בתוך ומחוץ למבנים: רעש, קרינה, זיהום אויר חלקיקי וגזים.
 
GITR   הינה אחת מפלטפורמות היזמות המרשימות בעולם – השנה השתתפו בתחרות 12,500-סטרטאפים מ-100 מדינות.
התחרות מהווה פלטפורמה עולמית לקידום סטרטאפים במטרה ליצור עבורם קשרים עסקיים ורשת של תומכים שיעזרו להם להתפתח ומעניקה למתמודדים את ההזדמנות לחשיפה בינלאומית.
 
התחרות בעלת קונספט ייחודי והתקיימה בזירה ובמתכונת של קרבות אגרוף  ב-3 קטגוריות שונות על פי שווי החברה: משקל קל (שווי חברה עד 500  אלף אירו), משקל בינוני (בין 500 אלף ל-2.5 מיליון אירו) ומשקל כבד (מעל 2.5 מיליון אירו).
 
בכל מקצה התמודדו 2 החברות המובילות מכל קטגוריה שנבחרו על ידי צוות השופטים להשתתף בגמר התחרות. אל הזירה נכנסו 2 מתמודדים מאותה הקטגוריה לדו קרב מילולי במהלכו הסבירו על עשייתם, על האתגר והפתרון, על השוק, הישגי העבר ועל הצוות, מול צוות שופטים שקבע מי החברה בכל מקצה שתעלה לגמר העולמי שיתקיים ב-19 במאי בסינגפור.
 
כאמור, הזוכים הם: במשקל הכבד: Water.io- פיתחו פלטפורמה של פקקים חכמים ואריזות חכמות לבקבוקי שתיה, אריזות של תרופות, חומרי ניקוי, קוסמטיקה ועוד, המספקים התראות שונות למשתמשים כגון: מתי לצרוך תרופה, מתי לשתות מים, מתי המוצר נגמר. ההתרעות מועברות מהפקק אל הטלפון הנייד או המחשב של המשתמש באמצעות אפליקציה. הפקק החכם מתלבש על הפקק הקיים של המוצר ובאמצעות הפתרון של Water.Io  היצרנים יכולים להכיר את הלקוח ואת הרגלי הצריכה שלו.
 
במקצה הבינוני: Hargol FoodTech- חרגול פודטק הקימה בישראל בשנת 2016 את החווה המסחרית הראשונה בעולם לגידול חגבים. החברה משווקת אבקות חלבון מחגבים כרכיב לתעשיית המזון האמריקאית. לקוחות החברה מפתחים מגוון מוצרי מזון בריא על בסיס רכיב החלבון מחגבים: חטיפי אנרגיה, שייק חלבון לספורטאים, עוגיות, רטבים לפסטה ועוד.
 
במקצה הקל: חברת RadGreen – החברה פיתחה מערכת חיישנים ותוכנת AI בענן לניטור והתראה על מזהמים, הניתנים למדידה באוויר, בתוך ומחוץ למבנים: רעש, קרינה, זיהום אויר חלקיקי וגזים. החברה ממצבת את עצמה כשחקנית מפתח בעתיד הנראה לעין בעידן ה- IOT והביג דאטה.  
3 הזוכים יתמודדו בגמר התחרות העולמי שיתקיים ב-19 במאי בסינגפור