מכללת ג'ון ברייס מביאה את כיתות הלימוד אל הבית הפרטי

יום ג', 17 במרץ 2020
בעקבות  הקורונה - +
מכללת ג'ון ברייס מביאה את כיתות הלימוד אל הבית הפרטי.
 
מוסדות לימוד רבים נפגעו בשל ההנחיות החדשות של ראש הממשלה ומשרד הבריאות בעקבות משבר וירוס הקורונה. כיתות לימוד נשארות ריקות מסטודנטים ומרצים, עובדה ששמה סטודנטים רבים בסיטואציה מאוד מבלבלת בדרך להשגת השכלה וקריירה עתידית ומשאירה את המרצים מנגד מחוסרי עבודה.
 
האלטרנטיבה החמה כיום בשוק ההשכלה הגבוהה, שרבים מנסים ליישם, היא העברת כל מערך הלימוד לפורמט מקוון.
 
מכללת ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, מודיעה כי באפשרותה לספק לסטודנטים שלה מערך זה. המכללה מספקת מסגרת למידה מקוונת המביאה את כיתות הלימוד אל ביתם של הסטודנטים והסגל המקצועי. 
במכללה מעידים כי בזאת עומדת ג'ון ברייס בהתחייבותה לסטודנטים שלה ולסגל המרצים. המכללה נערכה מבעוד מועד לייצר המשכיות ורצף לימודים גם בשעת משבר. כך באופן מידי, עם הנחיות משרדי הבריאות והחינוך, הועברו 30 כיתות לימוד בשידור חי (live session) בהשתתפותם של כ-600 סטודנטים שנהנו מרצף לימודי שנשמר גם בעת זאת. היום בג'ון ברייס פעילים 98% מהקורסים הקיימים בכיתות וירטואליות וערוכים להמשך פעילות של 130 כיתות קיימות בפורמט LIVE  בלמידה שיתופית מלאה בין המרצה והסטודנטים .. 
 
הפלטפורמה Newrow, מוכרת לסטודנטים הלומדים בג'ון ברייס ממערך התרגולים המתקיימים לאורך הקורסים. כל סטודנט קיבל שם משתמש וסיסמה המאפשרים גישה אל כיתה וירטואלית וייעודית עם המרצה המוכר וחבריו לספסל הלימודים. במכללה דאגו שהרצף הלימודי יישמר גם עבור הסטודנטים ההורים, שילדיהם נמצאים כעת בבית לאחר שנותרו ללא מסגרות חינוכיות. לנוחיותם, כל מערך הלימודים מוקלט ושמור עם גישה חופשית מלאה במשך 48 שעות לאחר סיום מערך השיעור.
 
זיו מנדל, מנכ"ל מכללת ג'ון ברייס (בתמונה): "בריאותם של הסטודנטים והסגל המקצועי שלנו היא מעל הכל והיא חשובה לנו כפי שחשוב לנו לשמר המשכיות ושמירה על רצף לימודים תקין. אנחנו שמחים לאפשר לסטודנטים שלנו להמשיך ולרכוש את הידע והכלים להם הם נדרשים בעולמות ההייטק, באמצעות העברת כיתות הלימוד שלנו למערך למידה בכיתות וירטואליות Live class בשידור חי, המשלבות למידה שיתופית פעילה באותה מסגרת פיזית שמוכרת להם מהשיעורים הפרונטליים."
 
אודות ג'ון ברייס הדרכה
חברת ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת מטריקס הינה חברת ההדרכה המובילה בישראל ומהמובילות באירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות הניהול, השירות והמכירות. לג'ון ברייס הדרכה 3 מרכזי הדרכה בישראל: בתל אביב, ירושלים וחיפה ומרכזים נוספים באירופה.
למכללה שני קהלי יעד מרכזיים: אנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה בכלל ומתעשיית ההי-טק בפרט ותלמידים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההי-טק במסגרת קורסי הסבה והכשרה ייחודיים המועברים בשעות הבוקר והערב. מדי שנה ג'ון ברייס מכשירה למעלה מ- 10,000 אנשי הי-טק הלוקחים חלק ביותר מ-500 קורסים מקצועיים, החל ממסלולי הכשרה להזנקת הקריירה ועד להתמחות בטכנולוגיות מתקדמות עבור אנשי מקצוע מנוסים.
כזרוע ההדרכה של מטריקס, ג'ון ברייס מספקת מספר רב של יתרונות וערכים מוספים ללקוחותיה ומציעה לארגונים פתרון שלם מקצה לקצה, החל מרמת היישום הטכנולוגי והפונקציונאלי ועד לרמת ההדרכה של אנשי המקצוע ומשתמשי הקצה.
 
לפרטים נוספים:
עדה חכמון – ada@allmedia.co.il – 054-2427885
איתי נידרמן – itai@allmedia.co.il - 054-5982230