מרכז חדשני לרב בריח בנגב

יום ג', 11 ביוני 2019

מאת משה שלו ערוך ראשי SoftNews

 

חברת רב בריח ממשיכה להגדיל את כוחה בישראל ומקימה מרכז לוגיסטי חדש עם מיטב טכנולוגיית ההי-טק בהשקעה כוללת של 4  מיליון שקל.

המרכז שיתפרס על שטח של כ- 1,500 מ"ר יוקם באזור התעשיה של  באר שבע וhספק מענה תעסוקתי לתושבי האזור. על רקע סגירת מפעלי התעשייה בפריפריה לאחרונה, הקמת המרכז הלוגיסטי של חברת רב בריח בבאר שבע היא בשורה המחזקת את התעשייה הישראלית  ומשקפת את הצלחתה של החברה להמשיך את פעילותה גם בדרום הארץ.

מהלך זה מעמיק  את פעילותה של החברה בפריפריה ב-45 השנים האחרונות כאשר היא מפעילה  שבעה מפעלים ברחבי הארץ ביניהם שישה מפעלים הנמצאים באשקלון: מפעל דלתות פלדה, מפעל מוצרי נעילה, מפעל יצור מוצרי מיגון, מפעל שערים ומשווי גובה, מפעל מערכות סינון ואב"כ ומפעל חדש לחיתוך וגלוון פלטות.

מפעל נוסף הינו מפעל דלתות הפנים שנמצא בכרמיאל. החברה מעסיקה נכון להיום בישראל כ- 900 עובדים, כשעל הפרק צפויה החברה להעסיק ועוד כ - 1,000 עובדים במפעל חדש שעתיד להיפתח בשנת 2021 בעיר אשקלון.

המרכז הלוגיסטי שנבנה באזור התעשייה של באר שבע יכלול בתוכו את כל סל המוצרים הרחב של החברה. זאת לצד שני מרכזים נוספים שהחברה מפעילה בצריפין ובעיר חיפה. 

שמואל דונרשטיין יו"ר ובעלים חברת רב בריח, מוסר:   "אני שמח לחגוג פתיחת מרלו"ג חדש נוסף והפעם בבירת הנגב – באר שבע. פתיחת המרלו"ג תשפר את השירות לאלפי לקוחותינו בכל אזור הדרום ותאפשר מצוינות תפעולית לאורך כל שרשרת האספקה . אנו מאמינים בתוצרת כחול לבן ומכירת מוצרים תוצרת ישראל שמתחרים באיכותם ובשרות בתוצרת חוץ."