מיקרוסופט - מהדורה חדשה של השכרת תוכנה

יום ה', 28 בספטמבר 2017
מיקרוסופט הוסיפה  תוכנית חדשה להשכרת תוכנה שתאפשר לה לדבריה  להגיע למאגר עצום של לקוחות פוטנציאליים שמגמדים את קהל מחשבי המשרדים האופייני אליו היא מכוונת במשך עשרות שנים .
התוכנית  תחת התווית "Microsoft 365", מיועדת למה שהחברה מכנה "עובדים ראשוניים" - העובדים בקו החזית של הארגונים שלהם, אלה שמכוונים את המכירות, מקבלים שיחות, מקיימים אינטראקציה עם הלקוחות ומבלים את השעות שלהם על רצפות המפעל או בשדה.
 
"אנו רואים הזדמנות לטכנולוגיה להעניק לעובדי Firstline חוויה אינטואיטיבית, ומעצימה יותר", אמר בריאן גוד, מנכ"ל Office 365, בפוסט בבלוג של החברה אתמול.
 
תוכנית המנויים החדשה כוללת:
• Office 365 F1: הבסיס של מה שהיה ידוע בעבר בשם "Office 365 K1", עם "K" עבור "קיוסק", הוא Office Online, מבוסס אינטרנט וקבוצה של Apps שמציעות scaled downed, גרסאות של Word, Excel, PowerPoint, OneNote ואחרים. הכל  ללא תשלום אך דורש מנוי של Office 365 מסוג כלשהו לשימוש חוקי במקום העבודה.
• רישיון ל- Windows 10 Enterprise, הגרסה העליונה שמיקרוסופט עוסקת ללקוחות עסקיים.
• Enterprise Mobility + Security) EMS), אוסף של שירותים וכלים לניהול ולניהול משתמשים, בשילוב עם סדרה של תכונות ושירותים מתקדמים בתחום האבטחה. EMS כוללת את Intune, פלטפורמת הניהול המבוססת על ענן של מיקרוסופט ו- Azure Active Directory)  AAD), המבוססת על ענן.
 
כמה עולה שכירות   "Microsoft 365"?
 
$ 10  למשתמש לחודש כאשר הוא מופעל.