בכירי SAP ומיקרוסופט נפגשו כדי לדון בשיתוף פעולה בין החברות

יום ב', 21 בפברואר 2022

מפגש פסגה: בנושא Rise with SAP

חברי ההנהלה של SAP ישראל ומיקרוסופט ישראל, בהובלה של מנכ"לית SAP  ישראל, סתוית נבון ומנכ"לית מיקרוסופט ישראל, רונית אטד, נפגשו כדי לדון בשיתוף פעולה בין החברות.  

המפגש עסק בשיתוף הפעולה בין החברות בנושא Rise with SAP לשוק המקומי לקראת פתיחת הדאטה סנטר של מיקרוסופט בישראל בחודשים הקרובים.

מימין: רונית אטד – מנכ"לית מיקרוסופט ישראל וסתיות נבון – מנכ"לית SAP  ישראל. צילום: מתן תמרקין, SAP

Rise with SAP הינו פתרון המציע את הגרסה החדשה של SAP S/4HANA בענן על מנת לספק מענה לתהליכים ארגוניים על גבי הענן, יחד עם שירותים אפליקטיביים וטכנולוגיות להגדלת הערך ללקוחות. 

במפגש דנו ההנהלות בהצעת הערך של הפתרון עבור הלקוחות בישראל ותוכנית העבודה לשנים קדימה: תוכניות עבודה מול ארגונים בהזדמנויות קיימות ומינוף ההצלחות עם ארגונים אשר כבר עובדים במודל Rise with SAP בישראל ובעולם. חלק משמעותי מהפגישה התמקד בתוכנית להכנת הדאטה סנטר המקומי שמיקרוסופט יפתחו בישראל עד סוף שנת 2022 ל-Rise with SAP

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל, אמרה כי, "אני שמחה על שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט בישראל ומאמינה בערך שהוא מביא ללקוחות הקיימים שלנו במעבר שלהם לגרסת SAP S/4HANA בענן. בפגישה שמנו דגש על יצירת צוותים משותפים עם שגרת עבודה רציפה, שיסייעו ללקוחותינו בטרנספורמציה האפליקטיבית והתשתיתית שלהם לשנים הבאות".

רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, אמרה כי, "שיתוף הפעולה בין SAP למיקרוסופט בישראל נשען על שיתוף פעולה גלובלי בין החברות וככזה, הוא נהנה מיתרונות של 25 שנות שותפות ופוקוס. הדבר יאפשר יצירת חדשנות ואג'יליות עבור ארגונים רבים".

חברי ההנהלה של מיקרוסופט ו-SAP. צילום: מתן תמרקין, SAP.